Anasayfa » Mosaic 1.1.8 MacOS
Aksiyon - Macera

Mosaic 1.1.8 MacOS


Hakkında

Mozaik , yaklaşık 2-3 saat süren bir hikaye ile anlatı odaklı modern bir macera oyunudur.  Soğuk nüfuslu, sürekli genişleyen bir şehirde monoton ve tekrarlayan yalnız bir hayat yaşıyorsunuz. Anonim kalabalıklar arasında fazla mesai bekleyen bir mega şirkette çalışmaya giderken telefon anlamsız bildirimlerle dikkatinizi dağıtıyor. Gerçek bir anlam duygunuz yok - önemli bir güne kadar, işe gidip gelmenizde garip şeyler olmaya başlayana ve her şey değişene kadar. Mosaic, kentsel izolasyon ve anlayamadığınız dev bir makinede bir parça olmanın korkusu hakkında karanlık bir gerçeküstü ve atmosferik macera oyunudur. Uyku arasında, yaratıcılarından Krillbite Studio, çocukluk korkularından korkunç yalnız yetişkin yaşamına gidiyor.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.52 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.