Anasayfa » John Wick Hex 1.03 macOS
Aksiyon - Macera

John Wick Hex 1.03 macOS


Hakkında

John Wick Hex, kritik beğeni toplayan film serisinin profesyonel hitmanı John Wick gibi düşünmenizi ve grev yapmanızı sağlayan hızlı tempolu, aksiyon odaklı bir strateji oyunudur. Filmlerin arkasındaki yaratıcı ekiplerle yakın işbirliği içinde oluşturulan John Wick Hex, bir video oyunu olarak hayata geçirilen dövüş koreografisi satrancıdır ve serisinin evrenini genişletirken serinin imza silah fu stilini yakalar. Oyuncular hızlı kararlar vermeli ve yaptıkları her eylemi ve saldırıyı seçmeliler. Stratejik momentum tabanlı dövüşün eşsiz bir karışımına sahip olan John Wick Hex, filmlerden eşsiz taktik savaşın hissini yakalar ve strateji ile aksiyon video oyunu türleri arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır. İyi silahlayın ve yeni silahların, takım elbise seçeneklerinin ve konumların kilidini açmak için ana hikaye modunda ilerleyin (oyun için oluşturulan orijinal bir hikayeyi içerir). Her silah kullanacağınız taktikleri ve oyun tarzınızı değiştirir. Cephane sonlu ve gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir, bu yüzden yeniden yüklemelerinize zaman ayırın ve işte attığınız silahlardan en iyi şekilde yararlanın. John'un Winston ve Charon'u doğum hakkını arayan tehlikeli yeni bir düşmandan kurtarmak için çaresiz bir görevde gören filmlerin olaylarından önce orijinal bir hikaye yaşayın. Bu hikaye, filmlerden ikonik rollerini tekrar eden Ian McShane ve Lance Reddick'in dünya çapında ses yetenekleri ve oyunun isimsiz kötü adamı 'Hex' olarak yıldız oyuncu rolüne katılan seslendirme efsanesi Troy Baker tarafından hayat buluyor. John Wick Hex, filmlerin stilini eşsiz bir grafik sanat eseri tasarımı ve ünlü besteci Austin Wintory'nin orijinal skoruyla tamamlıyor.
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.9 İşlemci türü ve hızı: Intel RAM minimum: 16GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.72 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.