Anasayfa » Multi Parent Rigging v1.4.3 for After Effects macOS
Video Düzenleme

Multi Parent Rigging v1.4.3 for After Effects macOS


Hakkında

Multi Parent Arma, modüler animasyonu efekt efektlerine getiriyor. Başka herhangi bir katmana bağlanan ek Parented dönüşüm özellikleri (konum, döndürme, ölçek, opaklık) oluşturmanıza olanak tanır. Gelişmiş ayarlardaki tüm özellikleri veya ayrı ayrı kaydırıcıları kontrol etmek için kullanılan küresel bir kaydırıcı ile, 2D, 3D, gizli, kilitli, ebeveyn, hatta bir çocuk olsa bile, her bir özelliği başka bir katmanın özelliklerine göre sorunsuz bir şekilde işleyebilirsiniz. Kurulumu kolaydır, kullanımı kolaydır ve farklı katmanlardan farklı katmanlardan veya aynı katmanı farklı zamanlarda veya aynı anda birleştirmenizi sağlar. Bir tur at, pişman olmayacağın bir şey. Modüler animasyon nedir? Modüler animasyon kulağa nasıl geliyorsa. Animasyon, bu modüler. Modüler, yeteneklerini geliştirmek için çoğu zaman bir şeyin bir şeylere eklenebileceği bir terimdir. Şu anda, animasyonlar bu katmanın özelliklerinde ayarlanan anahtar kareler kullanılarak yapılmıştır. Bu, yürüyüş döngülerinden atlayışlara yumuşak geçişler oluşturmaya çalışmak, çok zaman alan, çok kasvetli ve çok sinir bozucu bir şey haline gelir. Sadece bu değil, ama atlayışı ve koşuyu yarattıktan sonra yaptığınız şeyi tekrar kullanmak neredeyse imkansız.
İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.