Anasayfa » Tipard Mac Video Enhancer 9.1.22 macOS
Video Düzenleme

Tipard Mac Video Enhancer 9.1.22 macOS


Hakkında

Tipard Mac Video Enhancer 9.1.22, video geliştirme sürecinizi kolaylaştırmak için Video Geliştirme işlevi sunar. Bu çarpıcı işlevle, videoları daha düşük bir çözünürlükten daha yüksek bir çözünürlüğe yükseltebilirsiniz. Örneğin, 480p ila 720p, 720p ila 1080p ve 1080p ila 4K arasında yükseltme yapabilirsiniz. Üç mod ile Mac'te kaliteli video geliştirin Bu Mac Video Enhancer, Mac'te video kalitesini en kolay şekilde artırmanıza yardımcı olabilir. Orijinal videonuz daha düşük bir çözünürlükte ise, bu özelliği eşsiz bir çözünürlükle üstün video kalitesi için kullanabilirsiniz. Doğru görüntüleme açısını elde etmek için video adresini çevirin ve çevirin Cep telefonuyla kaydedilen en sevdiğiniz bir videoya sahipseniz, ancak yan ve rahatsızlıklarını dik açıyla gösterir. Bu Mac Video Geliştirme yazılımıyla, tek açı için endişelenmenize gerek yok. Videonuzu saatin tersi yönünde 90, saatin tersi yönünde 90 derece çevirin ve videonuzu daha eğlenceli hale getirmek için videonuzu yatay veya dikey yönde çevirin. Video efektlerini güçlü düzenleme ile özelleştirin Videonuzun bazı ilginç kısımlarını kesmek istiyorsanız, istediğiniz başlangıç ​​ve bitiş zamanını belirleyin, Mac Video Enhancer kolayca kesim işlemini bitirir. Yüksek görüntü kalitesiyle ihtiyacınız olan video parçalarını genişletmek için video alanının boyutunu da kırpabilirsiniz.
Özellikleri

Videoyu 4k UHD / 1080p HD ve 200'den fazla formata dönüştürme Ayrıca Mac için bu Video Geliştirici ile video dosyalarını optimize edebilirsiniz; videonuzu da 4k UHD'ye (4KH.265 / HEVC Video (* .mp4) / 4K FLV H'ye dönüştürebilirsiniz .264 Video (* .flv)) / 1080p HD video geliştirme efektleri otomatik olarak. Mac Video Enhancer yazılımı ayrıca MP4, AVI, FLV, WMV, MOV, iPhone, iPhone 6s, 6s artı, 6, 6 artı, 5s, 5, iPad Pro, iPad mini, iPad mini mini4 ile uyumlu MKV gibi 200'den fazla video formatını da destekliyor. iPad, iPad Air, Samsung, HTC, LG ve daha fazla cihaz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

53 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.