Anasayfa » MusicLab RealGuitar 5.0.2.7433 Mac
Ses Düzenleme

MusicLab RealGuitar 5.0.2.7433 Mac


Hakkında

MusicLab RealGuitar 5.0.2.7433 Şarkılarınız için gerçekten gerçekçi bir solo ve eşlik gitarları yaratma konusunda ciddiysen, RealGuitar isimli ürünümüz tam ihtiyacın olan şey. RealGuitar, klavyede performans gösteren gitar ses modeline ve gitar parçasına yenilikçi bir yaklaşımı olan örnek tabanlı bir sanal araçtır. RealGuitar 5 iki enstrümanın birleşiminden oluşuyor: Klasik - hepsi yeni özelliklere sahip orijinal gitar modellerimiz ve Steel String - her biri için beş yama ve üç ayar içeren yeni gitar örneklerinin ilk tanıtımı. RealGuitar'ın gerçek gücü, bu yenilikçi gitar performans aracında bulunan yeni teknolojilerde yatıyor: Sadece basılan tuşların hızını kullanarak tıngırdatma, solo, tel çekme performans teknikleri arasında kolayca geçiş yapmayı sağlayan benzersiz Çoklu Performans teknolojisi. RealGuitar'ı güçlü ve kullanımı kolay bir şarkı yazma aracına dönüştüren Şarkı Modu, hiçbir zaman şarkılarınız için mükemmel gitar destek parçaları oluşturmanıza izin vermez. Dahili Şarkı İzine sadece akor sembollerini ve ritim kalıplarını yerleştirin - gitarınız hazır! RealGuitar'ın Advanced Humanize bölümü, bir MIDI parçasına canlı veya adım olarak kaydedilmiş veya otomatik olarak performansa kolaylıkla gerçekçilik katılmasını sağlar. Bir gitaristin elinin boynundaki perde konumunu değiştirmeyi taklit eden orijinal Yüzer Perde Pozisyonu teknolojimiz. Bu, standart bir klavyenin sadece 43 tuşunu kullanarak 104 gitar perdesinde çalma imkanı sunar! Orijinal Gitar Dokunma teknolojimiz, Pitch Bender, Modülasyon Tekerleği, Sustain Pedal, Aftertouch gibi standart MIDI klavyeyi ve MIDI kontrol cihazlarını kullanarak temel gitar tekniklerini kolayca (taklit, koparma, kaydırma, bükme, vb.) Taklit etmenize izin verir. Guitar Rhythm Pattern teknolojisi, gitar eşlik parçalarını kolayca oluşturmak için devasa MusicLab Guitar Pattern Library ile tamamlanan güçlü Desen Yöneticisi sağlar. Yapmanız gereken tek şey, Desen Yöneticisi ağaç görünümünde uygun ritim kalıplarını bulmak, gerekli ölçüm sayısına kopyalamak, sıralayıcıyı başlatmak ve akor değişikliklerini çalmak için MIDI klavyeyi kullanmak veya alternatif olarak bir MIDI'ye akor eklemek sequencer editörü ile takip edin. Bu teknolojiler, canlı gitar sesini ve tekniklerini yakından taklit etmenize izin vererek, gitar parçalarını yepyeni bir gerçekçi ifadeyle gerçekleştirmenize izin verir.
İndirme Linkleri

Turbobit

1.40 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.