Anasayfa » MW3D-Solutions Cheetah3D 7.5.1 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

MW3D-Solutions Cheetah3D 7.5.1 MacOS


Hakkında

Cheetah3D, OS X için sıfırdan geliştirilmiş, güçlü ve öğrenmesi kolay bir 3D modelleme, işleme ve animasyon uygulamasıdır. Bu nedenle, Computer Generated Imaging dünyasına dalın. Bir sonraki iPhone oyununuz için 3B resim oluşturun veya ilk animasyon karakterinizi yapın.
Özellikleri

• Modelleme Çokgen, alt bölüm yüzeyi ve eğri modelleme araçlarının eksiksiz bir setiyle oluşturmaya odaklanabilirsiniz; Cheetah3D'nin görev için geniş bir özellik yelpazesine sahip olduğu bilgisinde güvende. Cheetah3D, 3D modellemeyi hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar için çocuk oyuncağı haline getirir. • UV düzenleme Bir karakteri veya yeni bir ürün tasarımını modellediniz, şimdi dekorasyona geçme zamanı ve Cheetah3D çalışmaya hazır. Düğüm tabanlı bir malzeme sistemi ile birleştirilmiş güçlü bir UV editörü ile yaptığınız her modeli boyayabilir ve dokulayabilirsiniz …… • Animasyon Karakter donanımı, bir nesnenin hemen hemen her özelliğinin canlandırılabildiği Cheetah3D'nin kusursuz animasyon sisteminin bir parçasıdır. Bir sonraki iPhone oyununuz için bir karaktere hayat verin veya Cheetah3D'de yerleşik olarak bulunan güçlü animasyon sistemi ile mimari bir geçişi canlandırın. • Dynamics Cheetah3D, sert gövdeyi ve yumuşak gövde dinamiklerini simüle etmek için endüstriyel güçlü Bullet fizik motorunu sorunsuz bir şekilde entegre eder. Zemine bir kase misket dökmek veya rüzgarda dalgalanan bir bayrağı simüle etmek istemeniz önemli değil. Cheetah3D, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla bunun üstesinden gelebilir. Işın İzleme, Küresel Aydınlatma, HDRI, Caustics ve çok daha fazlasını oluşturmak, Cheetah3D'nin gelişmiş teknikler kullanarak çarpıcı görüntüler ve animasyonlar üretebileceği anlamına gelir…. Cheetah3D ile harika fotoğraflar oluşturun: arkadaşları, meslektaşları ve müşterileri büyüleyin. • Komut Dosyası Oluşturma Öğrenmesi kolay ancak güçlü bir JavaScript API'si, Cheetah3D'nin özellik kümesini özel nesne türleri, dosya yükleyiciler veya araçlarla genişletmenize olanak tanır. • Dosya değişimi Popüler dosya türlerini (fbx, stl, 3ds, obj vb.) Kullanarak 3D modellerin ve animasyonların içe ve dışa aktarımı, Cheetah3D ile üretilen içeriğin paylaşılmasına olanak tanır. Cheetah3D'de yapılan resimler ve animasyonlar, çok çeşitli popüler resim ve film dosyası türleri (jpg, tiff, png, mov vb.) Kullanılarak da paylaşılabilir. • İş Akışı Cheetah3D, birçok popüler Mac uygulamasının iş akışına mükemmel bir şekilde entegre olur. Cheetah3D ile iBooks Author veya birçok popüler oyun motoru için çarpıcı 3B modeller oluşturabilirsiniz. Diller: İngilizce, Almanca, Japonca
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6.0 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.