Grafik - 3D - Animasyon

Artlantis 2021 v9.5.2.25648 MacOS


Hakkında

Artlantis 2021 v9.5.2.25648 – 3D Rendering Yazılımı. Mimari görselleştirmede öncü olan ve piyasadaki tüm 3D modelleme yazılımlarıyla uyumlu olan Artlantis, fotogerçekçi renderlar ve animasyonlar oluşturmak için en kolay ve en hızlı çözümdür.

Özellikleri

Arayüz
Son derece net ve ergonomik bir arayüzle tasarlanan Artlantis, hem öğrenmesi hem de kullanması kolay ve rahattır. Her zaman, gerekli araçlar, her bir ayarlamanın sonuçlarını görmenize olanak tanıyan gerçek zamanlı önizleme penceresinin yanındadır.

Basitlik
Bilgisayar grafikleri konusunda yetenekli olmanıza gerek yok – Artlantis’i öğrenmek ve kullanmak kolay ve çok hızlı. Artlantis uzmanlar, ileri düzey kullanıcılar ve yeni başlayanlar tarafından rekor sürede çarpıcı fotoğraf gerçekçiliğine sahip yüksek kaliteli hareketsiz görüntüler ve animasyonlar üreterek projelerini simüle etmek, sunmak ve iletmek için kullanılır!

Gerçek zamanlı ön izleme
Artlantis’in itibarı ve başarısı esas olarak kuruluş konseptine dayanmaktadır: kullanıcıların her değişikliğin sürekli kontrolünü sağlayan sahnenin bir önizlemesi. Bir 3B sahneyi açmaktan, gezinmekten, gölgelendiricileri ve nesneleri değiştirmekten, ışıklar veya 3B ortam – bunların tümü önizleme penceresinde anında görülebilir.

Hız
Sahneyi görüntüleme, gezinme, boşluk konumlandırma veya ışık dağılımı – önizlemede ve son işlemede – olağanüstüdür. Sahnelerin gerçekçiliğini garanti eden Global Illumination’ın çok fazla hesaplama süresi aldığı bilinirken, Artlantis piyasada verimli bir kalite / zaman oranı sağlayan tek işleme yazılımıdır. “Taslak” modu, hazırlık aşamaları sırasında önizlemenin hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

2B pencere
3B ön izlemeye ek olarak, Artlantis, kameraları veya sekansları konumlandırmak için bir 2B pencereye sahiptir, bu da projeyi keşfetmek için bir panorama yolu ayarlamayı kolaylaştırır.

Bakış Açıları
İstediğiniz kadar görünümü tanımlayın ve kaydedin: perspektifte, paralel görünümde, eklemede veya panoramada, her biri kendi ışık ayarlarına sahip.

Alan derinliği
Bir fotoğrafçının bir diyafram seçmesi gibi, Artlantis’te istediğiniz kadar görünüm için alan derinliğini, ISO’yu ve deklanşör hızını ayarlayabilirsiniz. İster bir nesneye, ister uzayda belirli bir noktaya veya sonsuza odaklanın, bir kaydırıcı yardımıyla bulanıklığı kolayca ayarlayabilirsiniz.

Paralel görünümler
Paralel görünümler (projeksiyonlar ve kesimler), projeksiyon tipine (yükseklik, aksonometri, üstten görünüm), kamera konumlandırmasına, görünüm genişliğine veya kesme düzlemlerinin tanımına bağlı olarak özel denetçide ayarlanabilir … Bir kontrol çubuğu, kendi ortamında projenin ana ayarlarını düzenlemenizi sağlar.

Perspektifler ve dikeyler
Her bakış açısının kendi sonsuz zemini, seviyesi, malzemeleri ve önizlemede kenarları manipüle etmesi, yeniden boyutlandırması ve hatta ayarlaması kolay arka plan veya ön plan görüntüleri vardır. Artlantis, bir perspektif modunu özellikle yüksek katlı projeler için ilginç kılan dikey bir işleve sahiptir.

Gölgelendiriciler ve Dokular
Katalogdan bir sahnedeki bir yüzeye basit bir sürükle ve bırak ile, yüzeyi belirlenen malzemeyle anında giydirebilir ve renk, renk tonu, opaklık, yansıma ve kırınım, yönelim ve desen ölçeği gibi özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Daha fazla gerçekçilik için, yansıtıcılığı, parlaklığı veya çıkıntıyı değiştirerek ayarları ince ayarlayabilir ve yüzeyin görünümünü değiştirebilirsiniz …

Nesneler ve 3 Boyutlu Karakterler
Artlantis, hayatın bolluğunu yansıtan çarpıcı gerçeklik sahneleri için harika bir nesne yöneticisi sunuyor. Nesneleri 3B veya 2B’de işleyebilir ve hiyerarşilerini, çapalarını ve mevsimi kontrol ederek onların davranışlarını sahne özelliğiyle ilişkilendirebilirsiniz. Ya da, bir duvar lambası duvara dik olarak asmak zorunda kalırken, örneğin bir yer lambası gibi zemine her zaman dikey olma özelliklerini de ayarlayabilirsiniz.

MediaStore
Binlerce ek medya, Artlantis’in içinden doğrudan erişilebilen Medias Store’dan satın alınabilir. Önceki sürümlere ait medya için bir Medya Dönüştürücüsü kullanılıyor. “

3B bitki örtüsü
Bitkiler, çimen, çim ve 3B ağaçlar, sürükle ve bırak ile uygulanabilecek basit nesnelerdir.
Ek olarak, yapraklarının yoğunluğunu ve renk tonunu mevsime uyarlama gibi şaşırtıcı bir özelliğe sahiptirler.
Artlantis, bitki örtüsüne sahip nesnelere özel bir yerleştirme aracı sunar. Nesneleri tek tek sürükle ve bırak yöntemiyle veya bölgeye göre yerleştirmeye izin verir.

Kartpostallar
Bir Kartpostal, malzemelere (renkler, gölgelendiriciler ve dokular) atanan tüm ayarları daha sonra kullanmak veya paylaşmak için kaydeden bir sahnenin anlık görüntüsüdür. Gölgelendiriciler, nesneler veya görüntülere benzer şekilde Kartpostallar da medya olarak kabul edilir.

Entegre medya kataloğu
Artlantis, ününü zengin ve kullanımı kolay kataloğuna borçludur: 1000’den fazla medya, doğrudan 3B sahnelerinizde keşfedilmek üzere sezgisel bir şekilde düzenlenmiştir.

Site ekleme
Artlantis’e özgü bir özellik olan inşaat ruhsatları için gelecekteki yerinde bir bina projesini simüle etmeye izin veren temel araç. Sıralı denetçisi, önizlemede hemen görüntülenen alan tanıma ayarlarında size adım adım yol gösterir. İşlem basit ve akıcıdır. Hatta ön plandaki görüntülere şeffaflık bile atayabilirsiniz. Ekleme bittiğinde, son proje rekor sürede ön izleme penceresinde gösterilir.

Beyaz model
Bu tür oluşturma, proje hacimlerini daha iyi değerlendirmek için bir sahnenin tüm yüzeylerini – şeffaf olanlar hariç – otomatik olarak beyaz malzemeye dönüştürmenize olanak tanır. Işıklara gelince, çok ayrıntılı atmosferler yaratmak için renklerini koruyorlar.

Beyaz dengesi
Beyaz dengesi, bir görüntünün renk tonunu seçilen referans renkten otomatik olarak ayarlamanıza olanak sağlar.

Ortam kapanması
Ortam kapanması, iç ve dış sahnelerde gölgeler yaratır, bu da sahnelere daha fazla derinlik ve rahatlama ve dolayısıyla daha fazla gerçekçilik sağlar.

Önceden tanımlanmış ayarlar
En iyi sonucu hızlı bir şekilde elde etmek için önceden kaydedilmiş birkaç mod (iç mekan, dış mekan, düşük ışık) ve farklı tanımlardan (hız, orta, kalite) seçim yapın!

Uyarlanabilir kenar yumuşatma
Artlantis akıllı kenar yumuşatma, parazit ve kenar yumuşatma etkisini azaltarak görüntü kalitesini iyileştirmek için işlenecek alanlara uyum sağlar.

İşlem Sonrası
Geçerli görünüme farklı efektler uygulayın ve bir işlemenin parlaklığını, kontrastını ve rengini ayarlayın. Zamandan tasarruf edin ve gren, boya veya pastel gibi efektler ekleyin; doğrudan Artlantis’te konturları vurgulayın.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.69 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.