Anasayfa » Myary 2.4.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Myary 2.4.0 Mac


Hakkında

Myary, günlükler, proje belgeleri, blog girişleri ve bir tarihle birlikte kaydedilmesi gereken diğer metinleri oluşturmak için kullanımı kolay bir uygulamadır.

Kapsamlı İşaretleme Desteği

Kullanım kolaylığına rağmen Myary, yazmayı olabildiğince konforlu hale getirmek için birçok özellik ve özelleştirme seçeneği sunar. Ayrıca Myary, biçimlendirme dillerini (Markdown, MultiMarkdown, MarkdownExtra, Textile, Wikitext, HTML, BBCode, Smark) kullanan yazarların metinlerini oluşturmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yazma için çeşitli kolaylık işlevlerine (otomatik listeler, MultiMarkdown tabloları oluşturma yardımı, klavye kısayolları ve çok daha fazlası) ek olarak, Myary ayrıca biçimlendirmeyi kontrol etmek için entegre bir önizleme sunar.

Açık Depolama Sistemi

Myary'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, girişlerin saklanma şeklidir. Girişleri erişilemeyen bir veritabanına veya tescilli bir dosya biçiminde kaydetmek yerine, tüm girişler, hemen hemen her metin programı tarafından okunabilen düz metin dosyalarında saklanır. Her giriş kendi dosyasını alır ve bilgisayarınızda sizin karar verdiğiniz bir yerde düzenli ve düzenli bir şekilde saklanır. Örneğin, girişlerinizi kaydetmek ve herhangi bir aygıtınızdan girişlerinize erişimi sürdürmek için Dropbox veya iCloud dizininizi seçebilirsiniz.
Özellikleri

 • Girişlerinizin her birine her türlü dosyayı ek olarak ekleyebilirsiniz.
 • Kapsamlı dışa aktarma yöneticisi (şu biçimlerde dışa aktarma mümkündür: TXT, RTF, RTFD, DOC, ODT, HTML, PDF, epub eBook, Textbundle, Textpack)
 • Sekme eylemleri: Kendinden tanımlı metin parçacıkları eklemek için tetikleyici olarak Sekme tuşunu kullanan anahtar sözcükleri tanımlayın
 • Girişleri harici metin uygulamalarında düzenleyin veya diğer uygulamalara gönderin
 • Rahat, dikkat dağıtıcı olmayan mod, tamamen metne konsantre olabilmek için her şeyi gizleyin
 • Girişlerin otomatik olarak kaydedilmesi: Yazarken kısa bir ara verirseniz, Myary yazılı metni otomatik olarak kaydeder
 • Textbundle-Format: metinlerinizi normal metin dosyalarına kaydetmek yerine, metinlerinizi Textbundle formatında da kaydedebilirsiniz (Textbundle hakkında daha fazla bilgiyi www.textbundle.org adresinde bulabilirsiniz)
 • Gerçek girişlere ek olarak, küçük notlar, fikirler, akılda tutulması gereken şeyler de yazabilir veya toplayabilirsiniz.
 • Metin düzenleyici için kapsamlı ayarlar: Yazı tipi, boyut ve renge ek olarak, arka plan rengini, satır aralığını, yeni paragraflar için girintileri ve çok daha fazlasını kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
 • Renk etiketleri: Girişlerinizin her birine takvim sayfasında küçük bir yıldız olarak görünen bir renk etiketi atayabilirsiniz. Bu durumda dosya sisteminin standart renk etiketleri kullanılır. Standart sistem renk etiketlerinin kullanılması, bu etiketlerin Finder gibi diğer uygulamalarda görünür olmasını sağlar.
 • Entegre arama: Belirli bir girişi aramak veya girişler içinde belirli bir terimi aramak istiyorsanız, entegre arama işlevi, arama terimini içeren tüm girişleri kronolojik sırayla listeleyerek size yardımcı olacaktır.
 • Myary, Mojave'nin Karanlık Modunu yerel olarak destekler ve ayrıca herhangi bir zamanda kolayca açılabilen önceki macOS sürümleri için bir karanlık mod sağlar. Menü çubuğundan Görünüm altında “Karanlık Kullanıcı Arayüzü”nü seçmeniz yeterlidir, Myary görünümünü değiştirecektir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.