Anasayfa » Cisdem ContactsMate 6.4.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Cisdem ContactsMate 6.4.0 Mac


Hakkında

Cisdem ContactsMate (İletişim Yöneticisiydi) harika bir kişi yöneticisidir. Kişiler'deki her şeyi yedeklemenizi sağlar; Kişiler alanlarını düzenleyin; OS X Kişileri ile ilgili düzinelerce sorunu bulun, analiz edin, raporlayın ve düzeltin; ve kolay Kişiler yedeklemesi veya eşitlemesi için adres defterinizi CSV, vCard, TXT, DocX, HTML, Excel, Numbers ve Pages biçimlerine aktarın. Sürüm 3'ün piyasaya sürülmesi, yeni işlevler ekler: kişiler için bir grup oluşturma, benzer sorunlu kişileri toplu olarak düzeltme ve son ek veya ön eki manuel olarak ayarlama.
Özellikleri

  • Kişileri İçe Aktar  – Kişileri içe aktarın ve birleştirin Kişi yöneticisi, kişi veya kişi listelerini doğrudan bir .CSV veya vCard dosyasından kolayca içe aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca Mac'teki yerleşik Kişiler uygulamasıyla senkronize olur ve iCloud, Google, Exchange, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi tüm önde gelen bulut hizmetlerini destekler.
  • Kişileri kolayca görüntüleyin, ekleyin, düzenleyin, gruplayın, etiketleyin ve yönetin  - Kişileri eklemek, zenginleştirmek ve güncellemek çok kolaydır ve kişileri alt kategorilere ayırmak ve kişileri kaynaklara göre gruplara göre düzenlemek için bir etiket uygulayarak kişilerinizi yönetebilirsiniz , ilgi alanları, ilgi alanları vb. Bu arada, akıllı çok koşullu arama özelliği ile istediğinizi hızlı bir şekilde bulabilir ve grup mesajları, e-postalar gönderebilir veya atanmış kişi listelerinize bir arama başlatabilir ve posta adresini yazdırabilirsiniz.
  • Yinelenen kişileri silin, biçimlendirme hatalarını düzeltin  – Cisdem ContactsMate kişilerinizi tam kopyalar, eksik kişiler ve çakışmalar için otomatik olarak tarar, kişilerinizle ilgili tüm sorunları bulur ve düzeltme veya kaldırma için işaretler. İşaretlendikten sonra, işlemeden önce yinelenen kişi gruplarından birini veya tümünü ve biçimlendirme hatalarını gözden geçirme fırsatına sahip olursunuz, ardından bunları hızla düzeltebilirsiniz.
  • Hızlı bir şekilde bilgi alışverişi yapmak için kişileri paylaşın, dışa aktarın ve yedekleyin - Kişileri  Posta, Mesajlar, Facebook, Twitter vb. aracılığıyla paylaşın veya tüm veya atanmış kişi listesini CSV, vCard, Excel, TXT, DocX dahil olmak üzere farklı biçimlerde yerel dosyalara aktarın , HTML, Sayılar ve Sayfalar. Ardından kolayca yedekleyebilir veya Outlook, Yahoo, Gmail vb.'ye aktarabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.