Anasayfa » MySQL Optimizer 1.9.1 Mac
Programlama - Geliştirme

MySQL Optimizer 1.9.1 Mac


Hakkında

MySQL Optimizer (MySQL ve Optimizer önce MariaDB) MySQL veritabanlarını optimize etmek için öneriler sağlayan etkili bir uygulamadır. Uygulama, süreç görüntüleme performans metriklerini basitleştirmek, önerilerimize dayanarak değişiklikleri uygulamak ve sorun numarasına göre gruplandırılmış MySQL yavaş sorgularını kaydetmek için bir grafik arabirim sağlar.
Özellikleri

- Performans Metrikleri (sunucunuz ve mysql'niz hakkında çok yararlı bilgiler) - yavaş sorgu zaten gruplandırılmış, böylece en yüksek ortaya çıkma olan ilk önce yavaş sorguları düzeltebilirsiniz. - Yavaş sorgular açıklamak için Seçenek - Yavaş sorgu ana ekran üzerinde hata günlükleri mevcuttur - Önerilerin sekmesi, uygulamanın nerede olduğu, sorunların ve önerilerin bir listesini görebileceğiniz ana işlevidir. ve sadece yeni değerler uygulamak için sinyal. - Editör Gelişmiş Mysql değişkenleri, böylece daha da fazla MySQL ayarlayabilirsiniz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.