Anasayfa » CodeRunner 3.0.1 Mac OS X
Programlama - Geliştirme

CodeRunner 3.0.1 Mac OS X


Hakkında

Gelişmiş, oldukça esnek ve kullanımı kolay bir programlama editörü olan CodeRunner, çok sayıda dili destekler ve hafif ve karmaşasız kalırken büyük IDE özellikleri sunar. CodeRunner, kodu kutudan 23 dilde çalıştırabilir ve kodu başka bir dilde çalıştırmak için kolayca genişletilebilir. Önemli özellikler arasında çok sayıda dilde kesme noktalarıyla hata ayıklama, IDE düzeyinde kod tamamlama ve çok sayıda diğer yüksek kaliteli özellikler, her zamankinden daha kolay yazılabilen ve kodla çalışabilen bir özelliktir. Gelişmiş Kod Tamamlama  Herhangi bir programcı, iyi bir kodun tamamlanmasının önemini bilir. Bu nedenle CodeRunner, bulanık arama, sekme seçilebilir yer tutucuları ve dokümantasyon snippet'leri dahil olmak üzere çoğu dil için tam olarak IDE düzeyinde kod tamamlamayı destekler.
Herhangi Bir Dilde Kod Çalıştır 
CodeRunner, kodunuzu anında herhangi bir dilde çalıştırabilmeniz ilkesi üzerine kurulmuştur. CodeRunner, kodu kutudan 23 dilde çalıştırabilir ve diğer dilleri desteklemek için kolayca genişletilebilir. Bir dil eklemek, terminal komutunu girmek kadar kolaydır. Breakpoint'lerle Hata Ayıklama  Kodunuz doğru çalışmıyorken sinirli olmanız kolaydır. CodeRunner 2.2'deki yeni, kesme noktalarını ayarlayabilir ve satır satır kod satırından geçebilirsiniz. Bir kesme noktası belirlemek ve hata ayıklamaya başlamak için metin kenar boşluğunu tıklamanız yeterlidir. Çağrı yığınını keşfedin, yerel değişkenleri görüntüleyin ve düzenleyin ve hata ayıklayıcı komutları vererek hata ayıklayıcısının tüm gücünü kullanın. Kodunuzu hata ayıklamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Özellikleri

- TextMate tema desteği  - Otomatik girinti desteği  - İnteraktif konsol  - Dosya gezgin  - Akıllı braket eşleştirme  - Özel derleme bayrakları  - Sembol gezgin  - Argümanlar ve giriş setleri ile çalıştırın  - Word tamamlamalar  - Çoklu seçimler  - Canlı çalışma istatistikleri
Sistem Gereksinimleri

OSX 10.7 veya Daha Sonra
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

69 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.