Anasayfa » NAMO 2.0 macOS
İnternet Araçları Webmaster Araçları

NAMO 2.0 macOS


Hakkında

NAMO, Mac'inizde yerel bir DNS sunucusu çalıştırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bir ağ uzmanı olmanıza gerek yok: basit kullanıcı arayüzü, herkesin birkaç dakika içinde macOS altında bir ad sunucusu kurmasını ve kurmasını mümkün kılar. Yerel web sitesi testini basitleştirin ve LAN'ınızda Wiki, CRM, Takvim, Bugtracker vb. Gibi web tabanlı uygulamalara erişimi kolaylaştırın. IP adreslerini değiştirmek yerine yerel ağdaki web sitelerini sabit alan adlarıyla test etmek - NAMO, mobil cihazlarda basitleştirilmiş testler için idealdir. LAN'da sunucu tabanlı uygulamaların rahat barındırılması. Şirketinizin wiki'ler, CRM'ler, görüntü veritabanları, takvimler, hata izleyiciler gibi dahili hizmetlerine kolay erişim sağlayın.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.