Anasayfa » Synkmark 2.11.8 macOS
İnternet Araçları

Synkmark 2.11.8 macOS


Hakkında

Synkmark, yer işaretlerinin Safari, Google Chrome ve Firefox arasında senkronize olmasını sağlayan köprünüzdür. Synkmark ayrıca yer imlerinizi tercihinize göre alfabetik sıraya dizilmiş, doğrulanmış ve kopyasız tutabilir. Synkmark iCloud, Google'da Oturum Aç ve Firefox Sync ile uyumludur, böylece tüm aygıtlarınızda yer imleri düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz denemenizi başlatmak için Synkmark'ı indirin. Synkmark, aynı kanıtlanmış teknolojiye dayanan, ancak Safari, Google Chrome ve Firefox'u senkronize etmeye odaklanan basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip BookMacster uygulama ailesinin bir üyesidir. Diğer uygulamalar ve fiyatlandırma seçenekleri için sitemizdeki Yer İmleri Yöneticisi Seçim Kılavuzu'na bakın. Bir Synkmark lisansı, bir kişi tarafından kullanılan tüm Mac'leri kapsar.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.