Anasayfa » Native Instruments Komplete Kontrol 2.2.1 Mac OS X
Ses Düzenleme

Native Instruments Komplete Kontrol 2.2.1 Mac OS X


Hakkında

Ödüllü KOMPLETE KONTROL S-Serisi, akıllı klavyeler ile şık tasarım ve gelişmiş kontrol yazılımlarını birleştirerek stüdyo ve doğrudan bir merkez parçasını şekillendiriyor. Tüm sanal enstrümanlarınızın tek bir klavyeden eşsiz kontrolünü sağlar. En son evrimi KOMPLETE KONTROL yazılımı sürekli gelişmektedir ve en güncel güncelleme bugüne kadarki en büyük güncellemedir. KOMPLETE KONTROL'ü açan yeni bir plug-in formatı olan Native Kontrol Standard®'ı (NKS) piyasaya sürdü, böylece üçüncü parti enstrümanlar Işık Kılavuzu'na, Akıllı Çalma'ya ve diğer işlevlere kendilerine atanan tüm cihaz parametrelerine erişebiliyor. Akıllı yol VST formatıyla uyumluluk, sanal araçların tüm kütüphane kapılarını açar. KOMPLETE KONTROL S88'e hoş geldiniz: Çekiç hareketine sahip karşıt anahtarlara sahip profesyonel bir klavye.
Standartları tanımlama Yerel Kontrol Standardı (NKS) genişletilmiş bir eklenti biçimidir. Native Instruments tarafından geliştirilen bu devrim yaratan yaratım, yazılım ve donanım arasında tamamen yeni bir entegrasyon seviyesi sunmaktadır. Artık, herhangi bir geliştirici sanal cihazlarını KOMPLETE KONTROL sisteminin benzersiz donanım özelliklerine doğrudan erişecek şekilde yapılandırabilir. Arturia, U-He ve Output Audio gibi enstrümanların önemli içerik oluşturucuları zaten katılıyor ve NKS'ye katılan ortakların listesi hızla büyüyor. Sonuç: Otantik entegrasyon. *
Yorumlama işlevleri KOMPLETE KONTROL S-Serisi klavyeler, benzersiz yenilikler sayesinde oyun tarzınızı genişletir ve geliştirir. Yerel Tarayıcı: KOMPLETE ve VST araçlarının tüm kütüphanesini tek bir birleştirilmiş arayüzden araştırın ve yükleyin. Native Map®: Bu teknoloji, her KOMPLETE veya NKS cihazının tüm temel parametrelerini dokunmatik kontrol çarklarına otomatik olarak atar. Işık Kılavuzu: Tuşlardaki yenilikçi LED ışıkları, klavyedeki herhangi bir KOMPLETE veya NKS cihazının tuş değişikliklerini ve ses türlerini ve basit seslerini yansıtır. Akıllı Oynatma, tek bir tuş ile akor çalmanıza veya klavyeyi müzikal ölçeklere atamanıza ve gelişmiş arpejör ile bir tuşa dokunarak melodiler oluşturmanıza izin verir.
Yaratıcı ünite Yaratıcı potansiyelinizi MASCHINE ve KOMPLETE ile birlikte kullanın. Onları birleştirin ve otantik bir yaratıcı uyumun tadını çıkarın: birleştirilmiş keşif, otomatik parametre atama ve akıllı tuşlar ve düğmeler ve bunların hepsi tak-çalıştır kolaylığı ile. İki platformun tüm gücü ve sesi mükemmel uyum içinde ve parmaklarınızın uzağında, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir donanımla çalışma sistemi ile.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

175 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.