Anasayfa » Lindell Audio 80 Series v1.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

Lindell Audio 80 Series v1.0.0 MacOS


Hakkında

DLindell Plugins, orijinal 1073/1084/2254 ve 1272 hat amplifikatör modülünün tam emülasyonunu DAW'nıza getirmekten gurur duyuyor. Neve Electronics tarafından üretilen klasik kablolu kablolu konsollardan biri olan 8028, son 30 yılda sayısız seminal kayıtların kesildiği gerçekten büyülü bir masa; Kraliçe, David Bowie, Nirvana, Red Hot Chilli Peppers ve Slipknot'u düşünün - bu analog efsanenin sesi olağanüstü bir şey değil. Lindell 80 Serisinde, kayıtlarınızın mümkün olduğunca analog görünmesini sağlamak için saldırganlık ve güç bulacaksınız. Pazara ilk getirildiği 1969 yılına dayanan 80 serisi analog miks masaları, benzersiz olmaları ve nadir olmaları nedeniyle kült benzeri bir statü kazandılar. Nefes kesen derinlikleri, bozulmamış yüksek uçları ve zengin tanımları ile tanınan bu masaları oluşturan bireysel modüller zamana dayanıyor. Sound City Studios, Osiloskop Laboratuarları, Electric Lady Studios ve Sphere Studios gibi kurumların bu masanın sunduğu ses ve özelliklere güvenmeleri şaşırtıcı değil. Lindell 80 Serisi Kanal bu masanın sesini dijital alana getiriyor. Bu özel Neve lezzetiyle kayıtlarınızı izleyin, karıştırın ve ustalaşın ve yalnızca orijinal kanal şeridinde bulunan bileşenlerin tek tek mümkün kıldığı kalın tonu elde edin. Yeni konsol tekliflerini tamamlamak için Lindell Audio, dijital alanda gerçek bir analog deneyim sağlamak amacıyla, beklemedeki Tolerans Modelleme Teknolojisini (TMT) Brainworx'tan lisans almıştır. Orijinal donanımda bulunan çeşitli bileşen toleranslarını çoğaltmak için şarkılarınızı 32 farklı kanalla karıştırın. PA ailesinin bir parçası olarak Lindell, mevcut bx_console hattının tüm kullanıcılarına çok aşina olacak olan bu yeni TMT konsolu ile ayarlanmış bir iş akışı ve özellik sunuyor. Yasal Uyarı: Lindell 80 Serisi, kendi modelleme teknikleri kullanılarak Lindell Audio tarafından geliştirilmiştir ve çalışılan ürünlerden biri Neve 1073, 1084/2254 ve Neve 1272'dir (Buss). Neve, Lindell Audio ile bağlantısı olmayan AMS / Neve Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır. AMS / Neve, Lindell 80 Serisinde kullanım için hiçbir fikri mülkiyet lisansı vermemiş, Lindell 80 Serisini herhangi bir şekilde desteklememiş veya desteklememiştir.
İndirme Linkleri

Turbobit

204 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.