Anasayfa » Native Instruments Kontakt 7 v7.5.1 Mac Full
Ses Düzenleme

Native Instruments Kontakt 7 v7.5.1 Mac Full


Hakkında

KONTAKT 6 örneklenmiş cihazların evreninden birini seçmek için bir batarya, senfoni orkestrası veya başka bir şey gibi ses çıkarabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda basit bir örnekleyici ve daha fazlasını istediğinizde karmaşık bir ses laboratuvarı programı. Dünyanın dört bir yanındaki favori örnekleme platformunun yeni nesli yeni araçlar ve özellikler getiriyor: seslerinizi hayal edebildiğiniz herhangi bir şekilde üst üste getirin, bağlayın, esnetin ve dönüştürün.
Özellikleri

  • Enstrümanları Play Series sunuyoruz: KONTAKT kütüphanesi için yaratıcı ve zarif bir panel ile temiz, çağdaş bir ses sunan üç yeni enstrüman
  • Modül dalgalı sentez: Tamamen yeni sesler elde etmek için melez enstrümanlar oluşturun
  • Etkiler düzeldi: Yaratıcılığınıza, daha yüksek düzeyde ifade ve gerçekçilik sunan daha fazla etki
  • Tasarımcılar için araçlar: Kütüphane oluşturma ve düzenleme sürecini iyileştirmek için tasarlanmış yeni bir bağımsız uygulama.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

865 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.