Ses Düzenleme

n-Track Studio Suite 9.1.8.6962 MacOS


Hakkında

n-Track Studio Suite 9.1.1.3650, bilgisayarınızı kullanımı kolay çok kanallı bir ses kayıt stüdyosuna dönüştürür. Profesyonel kalitede ses kaydı, kodlama, karıştırma ve düzenleme için mükemmel bir araçtır. Ses parçalarınızı kaydedin, düzenleyin, üzerine yazın, efektler uygulayın, canlı ses girişini işleyin, karıştırın ve ardından ses CD’lerini yazın veya mp3 dosyaları oluşturun.

n-Track Studio, bilgisayarınızı güçlü bir ses kayıt stüdyosuna dönüştüren bir Ses ve MIDI Dijital Çok Kanallı Kaydedicidir. Efektleri uygulamak, gerçek zamanlı giriş işleme, otomatik aux kanalları gönderme ve geri gönderme, yıkıcı ve tahribatsız dalga düzenleme için günümüzün PC’lerinin esnekliğini ve gücünü kullanarak ses parçalarınızı kaydedebilir, oynatabilir, üzerine basabilirsiniz. Program 24bit-192 khz kayıt, 64 bit karıştırma, çoklu kanal ses kartları, canlı giriş işleme, CD yazma, mp3 kodlama ve daha fazlasını destekler.

Özellikleri

• Neredeyse sınırsız sayıda ses ve MIDI parçasını
kaydeder ve oynatır • DirectX, VST ve ReWire efektleri her kanala / parçaya eklenebilir
• Dahili efektler Yankı, Sıkıştırma, Parametrik ve Grafik EQ’yu içerir , Yankı, Otomatik ses, Pitch Shift, Koro, Çok Bantlı Sıkıştırma, Spektrum analizörü
• Asio, WaveRT, WDM, MME ve DirectSound kullanarak 192 Khz’a kadar örnekleme frekanslarında 16 ve 24 bit tek ve çok kanallı ses kartlarını destekler
• Çok kanallı Asio ile uyumludur , WaveRT, WDM ve MME ses sürücüleri, bu da n-Track’in günümüzde mümkün olan en düşük gecikme süresine sahip neredeyse tüm ses kartlarıyla çalışabileceği anlamına gelir
• VST Cihazları ve DirectX Cihazları synth eklentilerini destekler. Örnek doğru MIDI parçaları, pahalı donanım MIDI synth’lerine ihtiyaç duymadan VSTi / DXi yazılımı MIDI synth’lerine gönderilebilir.
• Efekt ayarlarını yapın ve sonucu gerçek zamanlı olarak dinleyin.
• Dahili efektler Yankı, Sıkıştırma, Parametrik ve Grafik EQ, Yankı, Otomatik ses seviyesi, Pitch Shift, Koro, Çok Bantlı Sıkıştırma, Spektrum analizörü içerir.
• Üçüncü taraf DirectX, VST 2.0 ve ReWire eklentilerini destekler.
• Her kanala Gerçek Zamanlı Ses efektleri eklenebilir.
• Asio, WaveRT, WDM, MME ve DirectSound kullanarak 192 Khz’a kadar örnekleme frekanslarında 16 ve 24 bit tek ve çok kanallı ses kartlarını destekler.
• Giriş işleme, eklenti canlı sinyalleri ile işlem yapılmasına izin verir. İşlem sırasında ‘kuru’ (işlenmemiş) sinyali kaydedin ve daha sonra kaydı yeniden işleyin – örn. Bir distorsiyon eklentisinden bir gitar çalın ve kayıttan sonra distorsiyonu değiştirin!

İndirme Linkleri

Turbobit

205 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.