Anasayfa » NCH DrawPad Pro 8.24 Mac İndir
Grafik - 3D - Animasyon

NCH DrawPad Pro 8.24 Mac İndir


Hakkında

DrawPad, hem raster hem de vektör görüntülerle çalışan bir grafik tasarım programıdır. Bilgisayarınızda çizim yapmak veya profesyonel bir reklam oluşturmak için kullanın. DrawPad, kullanımı kolay bir görüntü oluşturma ve işleme programıdır ve her tür grafik tasarım projesi için temel bir araçtır.
Özellikleri

Çizim, eskiz ve boyama için kurşun kalem ve fırça araçları Kurşun kalem ve fırça darbelerini düzenleme yeteneği Tablet ve dokunmatik yüzey basınç hassasiyeti Hem raster hem de vektör görüntülerle çalışın Görüntü katmanları tahribatsız düzenlemeye izin verir Katmanlar, öğeleri kolayca yeniden düzenlemenize olanak tanır Eğim ve eğik gibi efektler ekleyin gölgeler Alanları düz renkler, degradeler, desenler veya dokularla doldurun Kırpma, döndürme, yeniden boyutlandırma ve çevirme dahil düzenleme özellikleri Daireler, dikdörtgenler, çokgenler, yıldızlar, kelime/düşünce balonları ve daha fazlasını içeren şekil nesneleri ekleyin Metin ekleyin ve yazı tipini, boyutunu, rengini düzenleyin ve ağırlık Grafikleri png, bmp, jpg, gif, pdf veya svg dosyaları olarak kaydedin Projenizi başlatmak için bir logo, kartvizit, el ilanı, afiş, tebrik kartı veya antetli kağıt şablonu seçin Google Ads, Microsoft Ads vb. gibi reklam ağları için başlık reklam biçimlerini destekler. Photoshop için yapılmış fırça paketlerini içe aktarın Yardımcı olması için cetvelleri ve yönergeleri kullanın nesneleri düzenlersiniz. Grafik tasarımınıza bir filigran ekleyin. Gelişmiş ızgaralar, yakalama ve hizalama seçeneklerini içerir. Özelleştirilebilir serbest biçimli çizim araçları arasında piksel fırçası, kurşun kalem, fırça, işaretleyici, kalem, sprey boya ve mum boya bulunur. Önceden ayarlanmış afiş boyutları ve düğme şekilleri ile web grafikleri oluşturun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.