Anasayfa » Adobe Substance 3D Painter 8.1.2 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Substance 3D Painter 8.1.2 macOS


Hakkında

Substance 3D Painter, gelişmiş fırçalardan modelinize otomatik olarak uyum sağlayan Akıllı Malzemelere kadar 3B varlıklarınızı dokulamak için ihtiyaç duyduğunuz araçlara sahiptir. Sanatınıza hayat verin. Endüstri standardı. Substance 3D Painter, oyun ve film prodüksiyonunun yanı sıra ürün tasarımı, moda ve mimaride yaygın olarak kullanılmaktadır. Her yerdeki yaratıcı profesyoneller için vazgeçilmez bir 3D tekstüre uygulaması. Tam yaratıcı özgürlük. Painter, ürün tasarımından gerçekçi oyunlara ve görsel efektlerden stilize animasyon gibi projelere kadar istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olur. Gelişmiş sanat için akıllı araçlar. Gerçekçi yüzey ayrıntısı veya aşınma ve yıpranma göstermek için herhangi bir nesneye uyum sağlayan Akıllı Malzemeler kullanın. Her şekle uyum sağlayan maske hazır ayarlarını keşfedin ve verimli, dinamik araçlarla boyayın. Ne görüyorsan onu alıyorsun. Painter'daki son teknoloji görünüm penceresi, tüm sanatsal kararlarınızı gerçek zamanlı olarak gösterir. Gelişmiş aydınlatma ve gölgelerle karmaşık malzemeler üzerinde yineleme yaparak doku oluşturmayı daha da yaratıcı ve zahmetsiz hale getirin. Modelinizi dahil edilen yol izleme modunda bile önizleyebilirsiniz. Tahribatsız. Painter'da her eylem ve vuruş kaydedilir ve herhangi bir zamanda yeniden hesaplanabilir. Bu, kaliteyi düşürmeden, hatta mevcut boya darbelerini değiştirmeden projenizin çözünürlüğünü istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz anlamına gelir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.31 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.