Anasayfa » NCH PhotoStage Pro 6.49 Mac
Slayt - Resim Şov

NCH PhotoStage Pro 6.49 Mac


Hakkında

NCH ​​PhotoStage Pro 6.49 PhotoStage Slayt Gösterisi Yazılımı, mezuniyet günü, aile etkinlikleri, doğum günleri ve diğerleri için bir resim slayt gösterisi oluşturmanız gerektiğinde, kullanışlı olabileceğini kanıtlayan bir programdır. Bu uygulama düzinelerce fotoğraf, video ve ses formatıyla çalışır, size birçok çıktı ayarı sunar ve çeşitli çıktı profilleri arasından seçim yapmanıza olanak sağlar.
İstediğiniz kadar resim aktarabilir, slayt gösterinize arka plan müziği ekleyebilir ve hatta yerel dizinlerden klipler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, slayt gösterinize kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız kullanışlı olan çeşitli çıktı ayarlarına erişebilirsiniz. Örneğin, sunumunuza görsel bir efekt ekleyebilir, farklı bir geçiş efekti seçebilir veya bir telif hakkı segmenti veya mesaj ekleyebilirsiniz (örneğin, Mutlu Yıllar mesajı). Bu özel program türlerinde nadiren bulduğum ve PhotoStage Slayt Gösterisi Yazılımında mevcut olan bir diğer özellik de sunumlarınıza ses kayıtları ekleme yeteneği. Daha kesin olmak gerekirse, uygulama, bağlı bir mikrofon gibi giriş aygıtlarınızdan ses içeriği almanızı sağlayan entegre bir ses kayıt cihazıyla birlikte gelir. Bu özellik, öğrencileriniz için her biri ayrı ayrı açıklama içeren slayt gösterileri oluştururken iyi kullanılabileceğini kanıtlayabilir.
Sistem Gereksinimleri

32 bit işlemci OS X 10.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.