Anasayfa » Nevercenter CameraBag Pro 2023.1.0 MacOS
Fotoğraf

Nevercenter CameraBag Pro 2023.1.0 MacOS


Hakkında

Fotoğrafta (ve videografide) en iyi saklanan sır şimdi çok daha iyi hale geldi! CameraBag, yüzlerce güzel ön ayardan birini fotoğraflarınıza ve videolarınıza anında uygulamanıza ve ardından ultra sezgisel profesyonel ayarlamalar ve özel ön ayarlarla daha derine inmenize olanak tanır. CameraBag'in sezgisel araçlara ve iş akışlarına odaklanması, görüntü düzenlemeyi basitleştirmek değil, daha iyi çalışmasını sağlamakla ilgilidir. Portreler, farklı manzara senaryoları, geçmişten analog film stoğunun sadık öykünmesi, popüler modern fotoğraf stilleri ve daha fazlası için özel olarak tasarlanmış ön ayarlarla CameraBag, tüm güçlü araçlarını henüz nasıl kullanacağınızı bilmiyor olsanız bile, her şeyi kapsar. . CameraBag Pro, özellikle büyük medya grupları için toplu işleme (filigranlar/markalama, yeniden boyutlandırma ve kırpma dahil) ile aynı stili hem fotoğraflara hem de videolara uygulaması gereken herkes için harikadır. Profesyonel ihtiyaçları olanlar için, CameraBag'i diğer fotoğraf editörlerinden gerçekten ayıran şey, gelişmiş araçlarının ne kadar sezgisel ve güçlü olduğudur. Benzersiz eğri araçları, ayar yeniden sıralama ve katmanlama ve büyük hassas kontroller, diğer popüler yazılımlarda yapamayacağınız şeyleri yapmanızı sağlar. Aşağıda, CameraBag'in belirli kullanıcı grupları için mükemmel olmasının bazı yolları bulunmaktadır.
Özellikleri

  • Kolay toplu filtreleme ve filigranlama
  • Videolarda ve fotoğraflarda tam olarak aynı ayarlamaları ve filtreleri kullanın
  • Büyük fotoğraf grupları için hızlı karşılaştırma araçları
  • Düğün fotoğrafçılığı için tonlarca kullanışlı ön ayar
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

44 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.