Fotoğraf

DxO ViewPoint 4.3.0.188 macOS


Hakkında

Geniş açılı lensiniz için mükemmel tamamlayıcı
DxO ViewPoint, eğri perspektifleri otomatik olarak düzeltir ve tek bir tıklamayla çerçevenin kenarlarındaki nesneleri doğal şekillerine geri döndürür.

Özellikleri

Eğik perspektifleri
düzeltme Geniş açılı fotoğraflarda en basitinden en karmaşığa doğru eğri perspektifleri düzeltmek için bağlantı noktalarını veya yazılımın otomatik özelliğini manuel olarak kullanın.

Oranları geri yükle
Doğal görünen şekiller için, geniş açılı bir mercekle çekilen kenarlardaki yüzlerin, gövdelerin ve nesnelerin hacim deformasyonunu otomatik olarak düzeltin.

Bozulmayı nötralize
edin DxO’nun Dünyada türünün tek örneği olan Optik Modül veritabanı ile DxO ViewPoint, fıçı, iğne yastığı ve hatta balık gözü efektleri dahil her türlü bozulmayı düzeltebilir.

Ufku
düzeltin Eğimli bir ufuk çizgisini otomatik olarak düzleştirerek manzara fotoğraflarını yeniden dengeleyin

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.14

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

433 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.