Anasayfa » Nisus Writer Pro 3.4 MacOS Full indir
PDF - Belge

Nisus Writer Pro 3.4 MacOS Full indir


Hakkında

Hızlı, temiz ve ihtiyacınız olan tüm güce sahip kelime işlemci. Nisus Writer Pro, hem kullanıcılardan hem de basından övgü alan tanıdık görünüm ve hissi korurken yeni özellikler ekliyor. Nisus Writer Pro, giriş seviyesi ürünlerine benzer, güçlü, çok dilli bir kelime işlemcidir ancak içindekiler tablosu, indeksleme, yer imleri, dul ve yetim kontrolü, çapraz referanslar, satır numaralandırma ve görsellerin etrafına metin sarma gibi yeni özellikler getirir.

Nitelik duyarlı bul ve değiştir, yükseltilmiş Nisus makro dili ve sözlükler gibi tanıdık Klasik özellikler de mevcuttur.

Ayrıca mevcut bazı özellikleri de geliştirdik. Örneğin, notların görüntülenmesini kontrol etmek için çeşitli ek seçenekler ekledik. Dipnotlar artık sayfalara da yayılabilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri

İndirme Linkleri

Turbobit

289 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.