Anasayfa » Marked 2.5.29 Mac
PDF - Belge

Marked 2.5.29 Mac


Hakkında

Marked, Markdown dosyalarınız için bir önizlemedir. En sevdiğiniz metin editörüyle birlikte kullanın ve kaydedilen her zaman güncellendi. Önizleme, gözden geçirme ve dışa aktarma özelliklerine sahip güçlü belgeler sayesinde güzel belgeleri kullanırken düz metinlerle çalışabilirsiniz. Hızlı İşaretli, düzenleyicinizi her kaydettiğinizde değişikliklerinizi alır. Otomatik olarak bile son baskısına geçer, ön izninizde değil, dikkatini yazı üzerine korur. Kolay İşaretli ve en sevdiğiniz düzenleyicide aynı dosyayı açın ve yazdıkça İşaretli işlem önizlemelerini başlatın. Düz metin yazabilir ve çok çeşitli stillerde sizin için otomatik olarak güzel belgeler (HTML, PDF ve Word dahil) oluşturabilirsiniz. Kendi kendin bile yapabilirsin! Esnek İşaretli herhangi bir (sadece Markdown) işlemciyle çalışır ve her şeyi destekler. Kaynak, CriticMarkup, mathjax, Scrivener, MarsEdit, VoodooPad, sözdizimi vurgulama… Akıllı yazarlar için akıllı araçlar İşaretlenmiş 2, en iyi yazma aracını sunmak için yüzlerce saatlik çalışmanın sonucudur. Akıllı fonksiyonlar, esnek seçenekler ve çeşitli formatlar için geniş bir destek yelpazesi yazma Marked, yazma araçları ve yayın platformları, Marked herhangi bir yazarın akıllı bir eklenti cephanesidir. Bir blog yazıyor, bir kitap yazıyor, bir rapor yazıyor ya da bir dosyayı düzenliyorsunuz GitHub README, Marked kapsamındasınız. İşaretli çalışmaya hazır gelir MultiMarkdown'un en son sürümünü tümüyle indirim seçeneği ile entegre edin. Sözdizimindeki farklılıkların çoğunu normalleştirir, bu nedenle genellikle başka biçimlerde de çalışsa bile, Marked varsayılan olarak kullanım durumlarının% 90'ında çalışır. Kalan% 10'da, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sonuçları almak için diğer işlemcileri veya özel komut dosyalarını kullanabilirsiniz. Önişlemci ve işlemci seçeneklerini işaretledi. Dosyayı (ve klasörü) işaretleme İşaretli 2, değişiklikleri ve daha hızlı güncellemeleri her zamankinden daha hızlı tespit eder. Hatta özel bir sözdizimi İşaretli veya desteklenen formatlardan herhangi birini kullanarak bir belgenin içerdiği dosyaları izler. Tam bir klasörü İşaretli simgesine sürükleyebilir ve klasörde en son düzenlenmiş (türlerini tanımlarsınız) Markdown veya HTML dosyasını göstermeye başlayabilirsiniz; bu, farklı bir dosyayı düzenlemeye her başladığınızda güncellenir. Notlarla dolu bir klasörle veya yuvalanmış klasörlere yapılandırılmış bir kitap projesiyle çalışır. Bir stil sayfası düzenliyorsanız - bir tema için İşaretli veya diğer web tasarım projeleri - İşaretli, kaydetme yaptığınız her seferinde stil canlı önizlemesini günceller; PiP bile anında değişiklik ve güncellemeler arar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.