Anasayfa » NoMachine 6.8.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

NoMachine 6.8.1 macOS


Hakkında

NoMachine'ı masaüstünüzden kullanmaya başlamak için yazılımı uzaktan erişmek istediğiniz bilgisayara indirmeniz gerekir. Program yüklendikten sonra, bir IP adresi arayarak bağlanma seçeneğiniz vardır; ancak, bu program her zaman gerekli değildir, çünkü program otomatik olarak NoMachine üzerinde çalışan aynı ağdaki PC'leri görüntüler. Güvenli bir bağlantı kurduktan sonra, uzaktan erişim görevlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Windows ve Mac planları: Bir ila 16 çekirdekli bir ila 10 abonelikten oluşan altı farklı Windows ve Mac planı vardır. Maliyet 5,45 ila 22,494,50 arasında değişmektedir. Planlar bir AVC paketi aboneliği, bulut sunucusu abonelikleri ve kurumsal masaüstü abonelikleri içerir.
 • Linux planı: En sağlam seçeneklere sahip cihaz tipi Linux'tur. Dört sınırsız sanal masaüstüne ve bir ila 16 çekirdeğe sahip bir ila 10 aboneliğe sahip 17 farklı plan mevcuttur. Windows ve Mac planlarında olduğu gibi, maliyet 5,45 ila 22,494,50 arasında değişmektedir. Planlar arasında bir AVC paketi aboneliği, bulut sunucusu abonelikleri, kurumsal masaüstü abonelikleri, kurumsal terminal abonelikleri, küçük işletme sunucusu abonelikleri, terminal sunucusu düğümü abonelikleri, terminal sunucusu abonelikleri ve iş istasyonu abonelikleri bulunur.
 • Ahududu Pi planı: Bir ila 10 abonelik arasında değişen, 5,45 ila 394,50 ABD Doları arasında değişen dört farklı Raspberry Pi planı vardır. Planlar bir AVC paketi aboneliği ve çoklu kurumsal masaüstü aboneliği seçenekleri içerir.
NoMachine ile mevcut planlar son derece spesifik ve geniş. Bir plan satın almadan önce bağlanacağınız cihazları bilmeniz gerekecektir. Kullanılabilir ücretsiz deneme bulamadık, ancak NoMachine, satın almadan önce ürün hakkında bir fikir edinmeye çalışabileceğiniz ücretsiz bir plan sunuyor.  
Özellikleri

 • Kurulum: Satın aldığınız plana bağlı olarak, uzaktaki oturumunuza kurulu program veya bulut tabanlı bir platform üzerinden erişebilirsiniz.
 • Çapraz platform erişimi: Erişiminiz olan yazılım bağlantısı, hangi planı satın aldığınıza bağlı olarak değişir. NoMachine, Windows, Mac, Linux ve mobil cihazlar dahil tüm cihazlarla uyumludur. Linux konusunda uzmanlaşmıştır.
 • Entegrasyon: NoMachine, Kuzey Amerika, Avrupa ve Okyanusya'daki çeşitli platformlarla kolayca entegre olur. Bunlara Babylon Cloud, Cadence, Leostream ve ThinLinx gibi ortaklar dahildir.
 • Güvenlik: Program, 128-bit şifreleme, etkinlik dışı kalma zaman aşımı, klavye kilitleme ve ekran boşluğunu kullanır. Oturumunuz için güvenlik düzeyini özelleştirmek için güvenlik sekmesini de kullanabilirsiniz. Örneğin, kullanıcılar bağlandığında ekran kilitlenecek veya uzak bir masaüstü bağlantısı kurmadan önce izin istemelerini gerektirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Dosya aktarımı: Bu uzak masaüstü yazılımı, dosya aktarımı yapılırken en az bir gecikme süresine sahiptir. Yönetici veya dosyaları sürükle ve bırak belgelerle dosya aktarımı yapsanız da, program bilgileri hızla aktarır.
 • Oturum kaydı : Oturum kaydı birden fazla plan için kullanılabilir, ancak web oturumları aracılığıyla erişilemez. Bu, ileride başvurmak üzere oturumların video kaydını da içerebilir.
 • Uzaktan yazdırma : Uzak bilgisayarınızdan yerel yazıcınıza veya tersi şekilde yazdırabilirsiniz.
 • İzleme kontrolü: Uzaktan erişimin sınırsız kullanıcılar arasında paylaşarak erişiminin etkileşimli mi yoksa sadece görüntüleme mi olduğunu kontrol edebilirsiniz.
 • İletişim özellikleri: Bu yazılım beyaz tahta, sohbet aracı ve VoIP gibi özellikler sunar. Ancak, bu özelliklerin bazıları web oturumlarında mevcut değildir.
 • Ölçeklenebilirlik: NoMachine yıllık abonelik gerektirir, ancak şirketiniz büyüdükçe planınızı ölçeklendirme seçeneğiniz vardır.
 • Müşteri hizmetleri ve kaynakları: Belirli özelliklerin nasıl kullanılacağını öğrenmek için kullanıcı forumlarına ve öğreticilere erişebilirsiniz. Ayrıca, yardıma ihtiyacınız olan her şey için belgeleri, makaleleri, SSS'leri, sorun raporlarını, özellik isteklerini ve yazılım güncellemelerini arayabilirsiniz. Web sitesinde aradığınızı bulunmuyorsa, teknik destek ekibine telefonla ve e-posta ile ulaşabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

42 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.