Anasayfa » FTP Server 1.2 macOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

FTP Server 1.2 macOS


Hakkında

FTP Sunucusu, bilgisayarınız ve diğer aygıtlarınız arasında dosya paylaşımı / değişimi için basit bir yol sağlar. *** Kumlama nedeniyle 1024'ün altındaki bağlantı noktaları desteklenmez. FTP (Dosya Aktarım Protokolü), bilgisayar dosyalarını Internet gibi bir TCP tabanlı ağ üzerinden bir ana bilgisayardan başka bir ana bilgisayara aktarmak için kullanılan standart bir ağ protokolüdür. FTP Sunucusu, FTP hizmetini kendi bilgisayarınızda çalıştırmanıza izin verir ve ana bilgisayardaki dosyalara FileZilla gibi herhangi bir standart FTP istemcisi ile erişebilirsiniz. OS X, Finder'da salt okunur FTP erişimi sağlar, Finder penceresinde Command-K tuşlarına basıp FTP URL'sini (ftp://192.168.0.100:2121/ gibi) girebilir ve FTP Sunucusuna bağlanabilirsiniz. FTP Sunucusu kendi parola doğrulamasıyla birlikte gelir, böylece kullanıcı hesabınızı başkalarına maruz bırakmanıza gerek yoktur ya da doğrulama amacıyla bir sistem kullanıcısı oluşturmanıza gerek kalmaz.
Özellikleri

- Kullanımı kolay: FTP hizmetini herhangi bir ek yapılandırma yapmadan başlatabilirsiniz. - Yapılandırılabilir: sunucu kökü, port, anonim erişim seçenekleri mevcuttur. - Dahili kimlik doğrulama. - Hafif: FTP Sunucusu çalıştırmak için çok az kaynak gerektirir ve uygulama boyutu nispeten küçüktür. - Desteklenen her tür düzenli dosya: klasörler, belgeler, fotoğraflar, filmler, uygulamalar, yedeklemeler ve diğer dosyalar. Not: Varsayılan belge kökü “/Users/*username*/Library/Containers/net.langui.FTPServer/Data/Documents/FTPShare” 'ye işaret eder, hedef klasöre gitmek için Finder'da Command-G tuşlarına basabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS Versiyon: OS X 10.7.3 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.