Aksiyon - Macera

Nova Drift 0.29.12 Mac


Hakkında

Nova Drift  , klasik bir arcade deneyimini teori oluşturma ve derin oyuncu seçimi gibi modern aksiyon-RPG unsurlarıyla birleştiren ‘haydut’ bir uzay nişancı oyunudur. Siz düşmanları yendikçe geminiz hızla gelişir, yeteneklerini ve silahlarını dakikalar içinde arzularınıza göre şekillendirmenize izin verir. Yüzlerce saatlik zamanı absorbe edebilen birçok ARPG’nin aksine, Nova Drift, tek bir oyun seansında başlangıçtan uygulamaya kadar bir gemi inşa etmenize olanak tanır.

Özellikleri

  •  Her çalıştırmada benzersiz bir yapı oluşturun  . Oyunlar hızlıdır, hızlı denemeye, yinelemeye ve ilerlemeye izin verir.
  •  Güverte oluşturma oyunlarını anımsatan güçlü sinerjiler için modülleri zincirlediğinizde kurnazlık ve yaratıcılık ödüllendirilir  .
  • İlerledikçe  ve cephaneliğinizi genişletirken 200’den fazla modüler yükseltmeye erişin  .
  • İstediğiniz gibi oynamak için inşa edin . Su çulluğu, bir insansız hava aracı ordusuna komuta edin, kalkanlarınızı boşaltın, hücum edin, iticilerinizle düşmanları yakın ya da onları ezin… bunu çalıştırmanın bir yolu var.
  • Daha fazla risk ve ödül sağlayan çeşitli meydan okuma modlarının kilidini açın  . Ölüm kalıcı olduğu için riskler yüksek!
  • Her oyun  rastgele oluşturulur ve dövüşün yoğun ve öngörülemez olmasını sağlar. Kampanya boyunca savaşın veya hiç durmadan oynayın  …
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: 1 Ghz
RAM minimum: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

232 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.