Aksiyon - Macera

Chasm 1.077c (41780) MacOS


Hakkında

Guildean Krallığı için ilk görevinizi üstlenen yeni bir acemi oynadığınız bir aksiyon-macera oyunu olan Chasm’a hoş geldiniz. Bir şövalye olarak değerinizi kanıtlamaktan heyecan duyarak, Krallık için hayati önem taşıyan bir mayının kapatıldığına dair tuhaf söylentileri takip ediyorsunuz. Ama maden kasabasında keşfettiğiniz şey hayal ettiğinizden daha kötü: Kasaba halkı, derinliklerden çıkan doğaüstü yaratıklar tarafından kaçırılarak ortadan kayboldu.

Gizemi çözmek ve Krallığa barışı geri getirmek için şerefli, kurnaz canavarlara karşı ölümcül savaşlar, eski yer altı mezarları ve kalelerin keşfi ve her fırsatta gizlenmiş güçlü yeni ekipmanlarla destansı bir maceraya atılıyorsunuz. Genel hikaye tüm oyuncular için aynı olsa da, kahramanınızın yolculuğu benzersiz olacaktır: her oda elle tasarlanmıştır ve perde arkasında Chasm bu odaları bir araya getirerek benzersiz bir dünya haritası oluşturur. kendin ol.

Özellikleri

  • El yapımı odalardan, prosedürel olarak birleştirilmiş altı büyük alanı keşfedin
  • Zorlu retro oyunun ve özgün piksel sanatının (384 × 216 yerel çözünürlük) tadını çıkarın
  • Büyük patronlarla savaşın ve önceden erişilemeyen alanlara ulaşmak için yeni yetenekler keşfedin
  • Zırh, silah ve büyü kullanarak karakterinizi kişiselleştirin
  • Günlük ve Haftalık Zorluklarla Arcade Modu
  • Tam Gamepad desteğine sahip Windows, Mac ve Linux sürümleri
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Çift Çekirdekli
RAM minimum: 1 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

563 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.