Anasayfa » Omni Recover 3.5.4 Mac
Dosya Kurtarma

Omni Recover 3.5.4 Mac


Hakkında

İDevices'daki kayıp verileri kurtarın. MacOS için Omni Kurtarma, hangi aşamada olursanız olun silinen mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, WhatsApp sohbetlerinizi ve daha fazlasını almanıza olanak sağlar. Önemli Değil Neden, Sizi Yeniden Kapattık - iPhone verileri ani ve gündelik iOS felaketlerine karşı savunmasız. Örneğin, iPhone'daki fotoğrafları silmek kalıcıdır ve bir mesaj dizisini silmek için kaydırdığınızda, almak için Çöp Kutusu'nu yoktur.
Şimdi Omni Recover ile tüm iPhone, iPad ve iPod touch dosyalarınızın kolayca kurtarılabileceğini bilerek rahat edebilirsiniz. İPhone su hasarından insan yapımı kazaya kadar, Omni Recover, nedeninden bağımsız olarak kayıp iOS verilerinizi kurtarmada size yardımcı olacaktır.
iOS İçeriğinizin Tüm Türleri için iPhone Veri Kurtarma - İyileşinceye kadar iPhone'unuzda en çok neyin önemli olduğunu bilemezsiniz. Belki değerli aile fotoğraflarınız ya da banka hesap bilgilerinizi kaydeden bir nottur, ya da belki de en çok mesaj dizisine ihtiyacınız var. İOS verisi ne kadar hayati ve değerli olursa olsun, Omni Recover bir kurtarma çözümü sunar. Sektör lideri iPhone veri kurtarma özelliğine sahip olan Omni Recover, 20'den fazla tür iOS verisi alabilmektedir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.