Anasayfa » Apeaksoft Data Recovery 1.3.10 Mac İndir
Dosya Kurtarma

Apeaksoft Data Recovery 1.3.10 Mac İndir


Hakkında

Yanlışlıkla bazı önemli dosyaları sildiyseniz veya biçimlendirilmiş sabit sürücü veya bir sistem çökmesi nedeniyle veri kaybettiyseniz, veri kaybı artık en büyük kabusunuz olmayacak. Apeaksoft Veri Kurtarma, çeşitli veri kaybı sorunlarının üstesinden gelmek için profesyonel çözümler sunar. Mac'ten, geri dönüşüm kutusundan, sabit/flash sürücüden, hafıza kartından vb. her türlü veriyi kolaylıkla kurtarmanıza yardımcı olabilir. Resimler, şarkılar, videolar, belgeler (Word, Excel, PowerPoint, PDF, TXT, RTF, vb.), e-postalar ve diğer dosyalar gibi sık kullanılan herhangi bir veri türü bu veri kurtarma yazılımı tarafından kurtarılabilir. Diğer veri kurtarma araçlarıyla karşılaştırıldığında, Apeaksoft Veri Kurtarma, silinen dosyaları daha hızlı tarama özelliğine sahiptir. Bilgisayarınızdan kaybolan videoları, fotoğrafları, müzikleri, belgeleri, e-postaları vb. geri yüklediğinizde, Veri Kurtarma bu verilerin hiçbirini saklamaz. Gizlilik güvenliğinizi %100 garanti edecektir. Ayrıca, tarama sırasında taranan verileri doğrudan kurtarmanıza izin verilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.