Anasayfa » Omni Remover 4.0.2 MacOS
Bakım - Temizlik

Omni Remover 4.0.2 MacOS


Hakkında

Omni Remover 3.3.0, Mac'inizi formda tutmak için hepsi bir arada pakettir. Kötü amaçlı ve inatçı uygulamaları kaldırabilir, 32 bit, artık uygulamaları artık temizleyebilir ve macOS Catalina'ya isteğe bağlı depolama optimizasyonu koyabilir.
Özellikleri

  • Mac Clean  - yeni Omni Remover, eski önbellekler, bozuk indirmeler, günlükler ve işe yaramaz yerelleştirmeler gibi gereksiz dosyaları temizlemek için güzel bir şekilde tasarlanmış çok sayıda Mac temizleme aracı sunuyor.
  • Mac App Uninstall  - Omni Remover'ın temel amacı, Mac'te bir uygulamayı kaldırdığınızda geride kalan artık gerekli olmayan dosyaları bir koleksiyonunu temizlemektir. Omni Remover bu dosyaları takip edebilir, böylece uygulama tamamen kaldırılabilir.
  • Uygulama Gücü Kaldırma  - Mac uygulamalarını kaldırmak basittir çünkü çoğu uygulama Mac sistemiyle uğraşmayan bağımsızdır. Ancak 'inatçı' uygulamalarınız varsa başka bir hikaye. Muhtemelen onları gönderdiğinizi düşünseniz bile gelecekte tekrar bulacaksınız. Omni Remover, basit çalışması ve güçlü Mac uygulaması kaldırma yeteneği için en iyi yardımcınız olacaktır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .dmg






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.