Anasayfa » SyncBird Pro 3.9.7 Mac
Bakım - Temizlik

SyncBird Pro 3.9.7 Mac


Hakkında

SyncBird Pro 2.8.9, bir bakışta iOS senkronizasyonu ve iTunes temizliğini yapan bir iPhone dosya yöneticisidir. İTunes kullanmadan iPhone, iPad, iPod ve Mac'iniz arasında müzik, çalma listeleri, fotoğraflar, videolar, kitaplar - her şeyi aktarın. SyncBird'in PhoneCare ve TunesClean adlı özel özellikleri, iPhone ve iTunes'unuzda daha fazla boş alan kazanmak için yapılmıştır. Fazladan çaba sarf etmeden, SyncBird size günlük, kapsamlı temizlik sağlar, böylece her zaman depolama sınırından kurtulabilirsiniz. Daha iyi tasarım, daha iyi ürünler sağlar, bu nedenle Google Material Design'ı yeni macOS platformuna getirmek için kendimize meydan okuduk. SyncBird'deki yüzey, hareket, renk ve her öğe size heyecan verici ve keyifli bir deneyim sunmak için seçildi.
Özellikleri

  • Flash Sync  - Flash / SSD depolama için optimize edilmiştir ve anında iPhone'a Ekleme özelliği ile SyncBird daha iyi iOS içerik yönetimi deneyimi sunar.
  • 4K Desteği  - A10 çipi ve M10 işlemcisi, 4K video oynatma işleminde canavar performansı sunar. SyncBird iPhone, iPad'inize 4K filmi tek seferde yerleştirir.
  • Otomatik Dönüştürme  - Hangi filmleri severseniz izleyin, SyncBird, videolarınızı Apple cihazlarında en iyi şekilde uyan .m4v, .mp4 ve .mov biçimlerine dönüştürür.
  • İki Yönlü Eşitleme  - Müzik, video, fotoğraf ve muhtemelen tüm iOS içeriğinizi iPhone ve iPod'unuza / aktarın. Cihazlarınızı iTunes sınırlarından kurtarın.
  • Sınırsız Alma  - Farklı bilgisayarlardaki birden fazla iTunes arşivinden iPhone, iPad ve iPod'unuza yeni şarkılar ve filmler ekleyin. İTunes dahil değil.
  • Sürükle ve Bırak  - iPhone medya kitaplığınızı yerleştirmenin en kolay yolu sürükleyip bırakmaktır. İPhone'unuzu Finder gibi kullanma zamanı.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

62 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.