Anasayfa » OneCast 1.13 macOS
Araçlar- Çeşitli

OneCast 1.13 macOS


Hakkında

OneCast 1.13 Microsoft Xbox One konsolunuzun muhteşem gücünü kullanın ve Nintendo Switch'in taşınabilirliğini ve rahatlığını sağlayın. Xbox One oyunlarınızı mac'inize aktarın ve ev ağınıza erişerek her yerden oynayın. Başkasının TV'yi kullanması gerektiğinde oyununuz bir daha asla kesilmeyecek!

Kolaylık TV kullanılamadığında veya başka bir odanın konforunun tadını çıkarmak istediğinizde oyun oturumunuzu Mac'inize aktarın macOS Native OneCast, çift önyükleme veya sanallaştırma gibi karmaşık geçici çözümlere gerek kalmadan yerel olarak macOS'ta çalışır Kalite Net, akıcı oynanış için HD 1080p videoyu destekler Mac'inize USB veya Bluetooth ile bağlı orijinal Xbox One kablosuz oyun kumandasını kullanarak oyun oynayın Performans Son derece düşük gecikmeyle yüksek ayar performansı Profiller İstediğiniz kadar farklı Xbox One konsolu veya Xbox Live gamertags kullanabilmeniz için çoklu profil desteği Kullanıcı dostu Hızlı ve kolay tek seferlik kurulum, saniyeler içinde oynamaya başlayın Tam ekran veya pencere modunda Çalıştır'ı özelleştirin , beğeninize göre ayarlayın Her yerde oynayın İnternet üzerinden akışla Xbox oyunlarınızı evden uzakta oynayın (lütfen bunun bazı manuel yapılandırma gerektirdiğini unutmayın.
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel, 64 bit işlemci OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.