Anasayfa » Easy Translator 15.0.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

Easy Translator 15.0.0 MacOS


Hakkında

Easy Translator 15.0.0 Harika metin-konuşma (TTS) teknolojisi ile 91 dili destekler. Günlük çok dilli ihtiyaçlarınız ve yabancı dil öğrenmeniz için güçlü çeviri yazılımı.

Mac OS X için Easy Translator, İnternet makine dili çeviri motorlarının gücünü kullanır ve Web içeriklerini, mektuplarını, sohbetlerini ve e-postalarını büyük uluslararası diller arasında kolayca çevirmenizi sağlar. Yeni sürüm 12, 91 dil arasındaki çeviriyi ve 46 dil için metin-konuşma (TTS) desteğini destekliyor ve bu da onu ideal bir dil öğrenme uygulaması yapıyor. Çince için, Easy Translator artık en popüler iki lehçeyi destekliyor: Mandarin ve Kantonca. Bu çeviri yazılımı, metni iPod, iPhone veya iPad'inizde dinleyebilmeniz için iTunes AAC ses dosyalarına da dönüştürebilir. Easy Translator, aşağıdaki 91 dil arasındaki çevirileri destekler: İngilizce, Fransızca, Almanca, Flemenkçe, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Afrikaanca, Arnavutça, Arapça, Ermenice, Azerice, Bask, Belarusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Cebuano, Chichewa, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Esperanto, Estonca, Filipince, Fince, Galiçyaca, Gürcüce, Yunanca, Gücerat Dili, Haiti Kreyolu, Hausa, İbranice, Hintçe, Hmong, Macarca, İzlandaca, İgbo Dili, Endonezce, İrlandaca, Japonca, Cavaca, Kannada, Kazakça Khmer, Korece, Lao, Latince, Letonca, Litvanyaca, Makedonca, Malgaşça, Malayca, Malayalam, Maltaca, Maori, Marathi, Moğolca, Myanmar (Birmanya), Nepalce, Norveççe, Farsça, Lehçe, Pencapça, Rumence, Rusça, Sırpça, Kuzey, Sinhala, Slovakça, Slovence, Somalice, Sundanca, Svahili dili, İsveççe, Tacikçe, Tamilce, Telugu dili, Tay dili, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Özbekçe, Vietnamca, Galce, Yidiş, Yoruba,ve Zulu.
Sistem Gereksinimleri

Desteklenen Platformlar: macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.