Anasayfa » Pacifist 3.6.2 macOS
Araçlar- Çeşitli

Pacifist 3.6.2 macOS


Hakkında

Pacifist 3.6.2 .pkg yükleyici paketlerini, .dmg disk görüntülerini, .zip, .tar dosyasını açar. tar.gz, .tar.bz2, .pax ve .xar arşivleri ve daha fazlası; ayrı ayrı dosyaları ayıklamanızı veya yüklemenizi sağlar. Tüm paket yerine bir paketten yalnızca bir dosya yüklemeniz gerekirse (örneğin, Önizleme uygulamanızı sildiyseniz ve yeniden yüklemeniz gerekiyor, ancak işletim sisteminin tamamını değil) veya incelemek istiyorsanız kullanışlıdır. Yüklemeden önce ne yapacağını görmek için indirilen bir paket. Pacifist, tüm arşivin indirilmesini beklemeden büyük bir .zip arşivinden sadece tek bir dosyayı çıkartmak istemeniz durumunda, HTTP üzerinden bazı arşiv türlerini de yükleyebilir. Sonunda, Pacifist, hangi yükleyicinin kurulu olduğunu görmenize izin vermek için sisteminizde kurulu olan çekirdek uzantılarını inceleyebilir,
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.