Anasayfa » PowerTunes 1.4.3 macOS
Araçlar- Çeşitli

PowerTunes 1.4.3 macOS


Hakkında

PowerTunes 1.4.3, iTunes kullanıcılarının birden çok kitaplık oluşturmasına, müziklerini birden fazla müzik klasörü arasında düzenlemesine ve bir makine üzerinde birden çok kullanıcı arasında müzik ve kitaplıklar paylaşmasına izin veriyor. Kütüphanelerinizi kolayca oluşturup izlemeye ek olarak, PowerTunes ayrıca müziğinizi düzenlemenize yardımcı olacak birçok ek özellik sunar. Kullanıcılar, tüm derecelendirmelerini, oyun sayılarını ve iTunes'ta depolanan diğer bilgileri korurken, kitaplıkları arasında ileri geri müzik kopyalayabilirler. Bu, kütüphanelerin daha küçük olanlara bölünmesine veya daha büyük olanlarla birleştirilmesine olanak sağlar. PowerTunes ayrıca bir makinedeki birden fazla kullanıcı hesabı arasında iTunes kitaplıklarını ve müziğini paylaşmak için tek adımlı bir çözüm sunar, kullanıcıların dosyaları kaybolan ölü parçaları, müzik klasörlerinde artık müzik dosyaları bulmasını ve daha fazlasını sağlar.
Özellikleri

  • MacOS 10.14 Mojave'ye karanlık mod desteği ekleme
  • MacOS Mojave'deki geliştirilmiş güvenlik özellikleriyle uyumsuzluk nedeniyle kaldırılan kütüphane paylaşımı özelliği
  • Artık Sistem Tercihleri> Genel'deki “Kenar çubuğu simgesi boyutu” ayarına saygı duyuyoruz. “Kitaplık Ekle” dosya seçicisi artık iTunes dışı kitaplık dosyalarının seçimine izin vermiyor
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.