Aksiyon - Macera Strateji

Pacify 21.06.2020 MacOS


Hakkında

Sadece PAH Inc ile oturum açtınız. Paranormal Activity Helpers Incorporated, evet bayat geliyor, ancak ödeme harika. Hiç gerçek bir tehlikede olmayacağınızı söylediler ve şu anda tonlarca işi var. İlk işiniz eski perili bir evde. Evi satışa çıkarmak isteyen bir komisyoncu var, ancak kasabadaki herkes evin içinde yaşayan kötülük söylentilerini yayarken, güvenli olduğuna dair bir kanıta ihtiyacı var. Aslında kendini korkutmuş gibi görünüyor. Her neyse, yeri kontrol etmek için PAH Inc. İstersen tek başına kontrol edebilirsin, ama yanımda en az 3 arkadaş daha alırdım. Yeri kontrol edin ve eğer doğaüstü bir şey varsa, kanıtları PAH Inc’e geri getirmeye çalışın.

EVİN GİZEMİ
Bu ev 100 yıl önce inşa edilmiştir. Sahipleri bir cenaze salonu koştu. Tören, uyanma, ölü yakma ve ölüleri gömme gibi cenaze hizmetleri verdiler. Şehirdeki söylentiler de çok özel bir hizmet sundukları, son kez ölen sevgilinizle konuşmanın bir yolu. Birkaç kişi hizmet için ödeme yaptı ve bir tür ritüelden sonra ölülerle konuşabildi. Görünüşe göre ritüellerden biri sırasında bir şeyler ters gitti. Kasabadan bir kişi ve evin sahipleri kayboldu ve bir daha asla görülmedi. Geçen yüzyıl boyunca, olayı araştıran birkaç kişi asla geri dönmedi. Yerde gizlice dolaşan birkaç çocuk kahkahaları duyduğunu ve pencerede küçük bir kız gördüğünü iddia etti. Muhtemelen hiçbir gerçek yoktur.

GAMEPLAY
Pacify’da hayatınız için karanlık, eski bir evin dar koridorlarında koşacaksınız. İyi ve kötü dolaşım arasında geçiş yapan küçük bir kız var. Farklı koşullar değişmesine neden olabilir. Kötülük ele geçtikten sonra, sizi ve arkadaşlarınızı evin her yerinde kovalayacaktır. Kötülüğü Pasifize etmenin ve evden kaçmanın bir yolunu bulmalısın. Oyun ilerledikçe, kötülük daha akıllı ve daha hızlı hale gelir.

Tek oyunculu modda yalnız oynayın veya çok oyunculu modda en fazla 3 arkadaşınızla oynayın. Çok oyunculu modda, arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınıza karşı oynamayı seçebilirsiniz. Kızı Pacify hakkında ipuçları için notları okuyun. Size yardımcı olmak için anahtarlar, bebekler, ahşap ve eşleşmeler bulun ve kullanın. Kız seni duyabilir ve görebilir. Gözden uzak durun ve mümkün olduğunca sessiz kalın. Kazanmak için farklı strateji türlerini deneyin.

Özellikleri

  • Tek Kişilik Oyuncu Modu : Tek başına eve gidebilirsin ama oyun zor olacak. 2-4 kişinin çalışmasını kendiniz yapmalısınız. Yine de kızı yalnız başına almak çok korkutucu ve mümkün!
  • Co-Op Modu : Co-op çok oyunculuda, birbirinizden evden kaçmanıza yardımcı olmak için birlikte çalışırsınız. Birini yakaladığında araya girerek kızdan birbirinizi kurtarabilirsiniz.
  • PVP Modu : PVP modunda, herkes tam zamanlı pozisyon almak için yarışan PAH Inc. için stajyerdir. En çok işi yapan kişi işe alınır. Birbirinizi aşağı itebilir ve birbirinizin yoluna girebilirsiniz. Bir oyuncuyu yere itmek onları 5 saniye sersemletir ve tuşlarını düşürmelerine neden olur.
Sistem Gereksinimleri

10.13.6 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.27 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.