Simülasyon Strateji

Sigma Theory: Global Cold War 1.2.0.0 (39256) MacOS


Hakkında

Out There’in ödüllü yaratıcılarından fütüristik bir küresel soğuk savaşta sıra tabanlı bir Strateji oyunu. Bir takım özel ajanları işe alın ve tekillik kontrolünü sağlamak için intel ajansınızı çalıştırın.

Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Özellikleri

  • Sıra tabanlı casusluk: Dünyaya hakim olmak için özel ajanlarınızı kullanın. Baştan çıkarma, şantaj, manipülasyon, endüstriyel casusluk … Her düşük darbeye izin verilir ve teşvik edilir.
  • Dinamik anlatım: 100’den fazla NPC ile ilişkilerinizi geliştirin ve yönetin: lobiler, silahlı gruplar, politikacılar… İttifak, aldatma veya suikast.
  • Saha operasyonları: Dünyanın en büyük şehirlerindeki sürükleyici arayışlar sırasında hedeflerin kaçırılmasını yönlendir. Takdir veya doğrudan yüzleşme, ajanınızın hayatı sizin elinizde.
  • İşe Alım: İlk olarak, görevlerinizi desteklemek için 50 benzersiz kilitli karakterden oluşan dört özel ajandan oluşan bir ekip oluşturun. Her biri, görevler sırasında davranışlarını tanımlayan kendi hikayeleri, motivasyonları ve özellikleri ile birlikte gelir. Sigma bölümünüzü tamamlamak ve stratejinizi uygulamak için araştırmacı, asker, hacker, baştan çıkarıcı ve diğer arketiplere erişin.
  • Casusluk: Ekibiniz hazır olduğunda, onlara bilim adamları toplamak, yerel politikacılarla ilgili uzlaşmacı belgeleri keşfetmek ve daha fazlası için dünya çapında görevler atayın. Temsilcilerinizin hedeflerinizi baştan çıkarma, manipüle etme ve rüşvet verme veya onları etkisiz hale getirme yeteneklerinden yararlanın.
  • Karşı casusluk: Diğer ülkeler de ülkelerini sızmak ve bilim adamlarını ele geçirmek için ajanlarını kullanacaklar. Düşmanlarınız hakkında bilgi edinmek için onları takip edin, yakalayın ve sorgulayın, ardından artık yararlı olmadıklarında fidye ile değiştirin.
  • Süzülme: Temsilcilerinize, dünyanın en büyük başkentlerinde sıra tabanlı sızma aşamalarını kavramak için amacınıza getirilen bilim adamlarını süzülmelerini isteyin. Bu hassas görevleri desteklemek için drone’larınızın akıllıca konumunu seçin.
  • Diplomasi: Sigma Teorisinde, diplomasi hedeflerinize ulaşmanızın anahtarıdır. Yabancı meslektaşlarınızla tanışın ve övgü, tehdit veya şantaj kullanarak hedeflerinizi ilerletin. Ayrıca yakalanan ajanlarınızı kurtarabilir, araştırmanızı geliştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Onların lehine olmak için güçlü lobiler ve silahlı ve etkili gruplarla ilişkilerinizi geliştirin. Ancak dikkatli olun, sizi açabilirler.
  • Teknoloji Ağacı: Sigma Teorisi bu soğuk savaşın sebebidir. Dünyanın dört bir yanından bilim insanlarını, dünyayı değiştirmek ve dünyayı değiştirmek için yeni teknolojiler keşfetme amacınıza götürün. Zihin kontrolü, dünya ekonomisinin istikrarsızlaştırılması, robot askerler, ölümsüzlük… Bu keşifleri kendinize saklayacak mısınız yoksa dünyayla paylaşacak mısınız?
Sistem Gereksinimleri

10.7 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

614 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.