Simülasyon

Parkitect 1.5i MacOS


Hakkında

Hayallerinizin tema parklarını inşa ettiğiniz ve yönettiğiniz Parkitect’e hoş geldiniz .

Kendi bardak altlıklarınızı inşa edin, konuklarınızı temasına tamamen sokan ve kampanya boyunca oyun oynayacak verimli bir çalışma parkı tasarlayın.

İnşa etmek

Misafirleriniz için mükemmel bir park yaratın! Araziyi deforme edin, su yerleştirin, yapılar inşa edin! Çeşitli temalardan çok çeşitli deco nesneleri ile parkınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ve daha fazlası için Steam Atölyesi’nden özel sahne alabilir veya kendi modunuzda mod!

Kendi lunapark treni ile o parkı doldurun! Kendiniz tasarlayın veya bir dizi heyecan verici tasarım arasından seçim yapın. Eğirme, ilmek yapma, fırlatma, uçma – dünyanın en popüler tema parkı sürüşlerinden 70’i ile misafirlerinizi her zaman şaşırtabilirsiniz.

yönetme

Bina meydan okuma sadece yarısı! En üstte kalmak için mali durumu ve konuk memnuniyetini göz önünde bulundurmanız gerekecek ve bir tema parkı oyununda ilk kez parkınızın “sahne arkası” bölümlerinin de bir anlamı var! Mükemmel sürükleyici bir deneyim için misafirlerinizi rahatsız etmeden kaynakları çeşitli mağazalarınıza yönlendirin ve personel alanlarını herkesin gözünden uzak tutun.

Oyna

Zorlu bir kampanya ile yolunuzu oluşturun! Benzersiz ayarlara sahip 26 senaryo, tema parkı yönetiminizi ve coaster tasarım becerilerinizi test edecek. Ve her zaman daha fazlası var – topluluk tarafından Steam Atölyesi’nden oluşturulan senaryoları indirin veya senaryo düzenleyicisiyle kendinizinkini tasarlayın. Peyzaj jeneratörü ile anında kendi benzersiz ayarınızı oluşturacaksınız. Daha yaratıcı bir oyuncuysanız sanal alan modu var!

Özellikleri

Sürüm 1.5i:

 • Geleneksel Çince yazı tipi desteği ve çeviri eklendi
 • Linux: Vulkan görüntüleme eklendi
 • gelişmiş bellek kullanımı
 • gelişmiş modlama desteği
 • bir tren çöktüğünde cezaların tetiklenmemesi düzeltildi (konukların son zamanlarda çökmesi olan bir bardak altlığına gitme olasılığı düşüktür ve sürüş + park derecelendirmesi bir vuruş alacaktır)
 • sabit raydan çıkmış trenler bazen kayboluyor
 • istasyon trenden daha kısaysa sabit maksimum tren sayısı bazen çok yüksek olabilir
 • eksik araştırmalar nedeniyle bazen yanlış olarak kullanılamayan olarak işaretlenmiş sabit planlar
 • sabit yağmur düzgün görüntülenmiyor
Sistem Gereksinimleri

 • Intel, 64 bit işlemci
 • OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

639 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.