Anasayfa » Parkitect v1.5g DLC MacOS
Simülasyon

Parkitect v1.5g DLC MacOS


Hakkında

Hayallerinizin tema parklarını inşa ettiğiniz ve yönettiğiniz Parkitect'e hoş geldiniz . Kendi bardak altlıklarınızı inşa edin, konuklarınızı temasına tamamen sokan ve kampanya boyunca oyun oynayacak verimli bir çalışma parkı tasarlayın. İnşa etmek Misafirleriniz için mükemmel bir park yaratın! Araziyi deforme edin, su yerleştirin, yapılar inşa edin! Çeşitli temalardan çok çeşitli deco nesneleri ile parkınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ve daha fazlası için Steam Atölyesi'nden özel sahne alabilir veya kendi modunuzda mod! Kendi lunapark treni ile o parkı doldurun! Kendiniz tasarlayın veya bir dizi heyecan verici tasarım arasından seçim yapın. Eğirme, ilmek yapma, fırlatma, uçma - dünyanın en popüler tema parkı sürüşlerinden 70'i ile misafirlerinizi her zaman şaşırtabilirsiniz. yönetme Bina meydan okuma sadece yarısı! En üstte kalmak için mali durumu ve konuk memnuniyetini göz önünde bulundurmanız gerekecek ve bir tema parkı oyununda ilk kez parkınızın “sahne arkası” bölümlerinin de bir anlamı var! Mükemmel sürükleyici bir deneyim için misafirlerinizi rahatsız etmeden kaynakları çeşitli mağazalarınıza yönlendirin ve personel alanlarını herkesin gözünden uzak tutun. Oyna Zorlu bir kampanya ile yolunuzu oluşturun! Benzersiz ayarlara sahip 26 senaryo, tema parkı yönetiminizi ve coaster tasarım becerilerinizi test edecek. Ve her zaman daha fazlası var - topluluk tarafından Steam Atölyesi'nden oluşturulan senaryoları indirin veya senaryo düzenleyicisiyle kendinizinkini tasarlayın. Peyzaj jeneratörü ile anında kendi benzersiz ayarınızı oluşturacaksınız. Daha yaratıcı bir oyuncuysanız sanal alan modu var!
Özellikleri

  • Hayallerinizdeki tema parkını inşa etmek için araçlar
  • Aklınıza gelebilecek en büyük hız trenini inşa etmenize izin veren sağlam, parça tabanlı bir hız treni tasarımcısı
  • Ayrıntılı misafir davranışları. Parkın bu yeni bölümüne giden trene binmelerini izleyin veya bir araç bulmak için haritalarını okuyun
  • Parkınızı dolu tutmak için verimli ulaşım altyapıları oluşturun
  • Yardımcı yapıları ve parkın iç işleyişini misafirlerden gizleyerek yanılsamayı sürdürün
  • Modlar ve özel içerik için kapsamlı destek
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

TORRENT


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.