Araçlar- Çeşitli

Particulars 32 MAS MacOS


Hakkında

Mac’inizle ilgili sistem bilgilerini görüntüler. Bilgisayar adı, model adı, seri numarası, CPU, RAM, GPU, işletim sistemi sürümü, Sunucu sürümü, geçerli kullanıcı, çalışma süresi, disk alanı ve ağ yapılandırmasını gösterir. 3 modda kullanılabilir: masaüstünüzde, Bugün Uzantısı olarak veya komut satırında.

Bilgiler güncel bilgiler sağlar ve sisteminiz değiştiğinde dinamik olarak değişir. Örneğin, Wi-Fi ağlarını değiştirirseniz, Particulars yeni ağ yapılandırmasını hemen gösterir.

Özellikler, masaüstü arka plan resminizin yerini almaz ve ekranınızdaki veya alan düzeninizdeki değişikliklere duyarlıdır. Herhangi bir komut dosyası gerektirmez veya herhangi bir karmaşık kuruluma ihtiyaç duymaz.

Özellikler, IPv6, manuel adresleme, çoklu adresler, sabit portallar, PPPoE ve VPN’ler dahil olmak üzere birçok farklı ağ yapılandırmasını destekler.

Particulars, bilgisayar laboratuvarlarında ve veri merkezlerinde dağıtımı kolaylaştırmak için özel bir ‘laboratuvar moduna’ sahiptir. Daha fazla bilgi için yardım kitabına bakın.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13.4 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

3.14 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.