Anasayfa » Seasonality Core 2.7.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Seasonality Core 2.7.1 Mac


Hakkında

Seasonality Core, Mac'iniz için eksiksiz bir hava durumu merkezidir. 200'den fazla ülkede 34.000 yerleşik konumdan herhangi birinde hava durumunu görüntüleyin veya daha da kesin verileri görüntülemek için kendi özel hava durumu konumunuzu ekleyin. Mevsimsellik size 7 günlük doğru bir tahmin, geçmiş hava koşullarının grafikleri, özel bir uydu / radar görüntüsü ve çok daha fazlasını sunar. Seasonality Core'un grafikleri, hava koşullarının günler, aylar ve hatta yıllar içinde nasıl değiştiğini göstermede mükemmeldir. Seasonality Core, hava durumu verilerini otomatik olarak toplayacak ve süresiz olarak depolayacaktır. Özel uydu / radar görüntüsü, kullanıcılara her iki kaplamanın opaklığını ayarlama, en son Kuzey Amerika yüzey analizini gösterme ve Parçacık Modu ile küresel rüzgar akışını görüntüleme seçeneği sunar. Seasonality Core, neredeyse 10 yıldır geliştirilmekte olan sağlam bir temele sahiptir. Geri bildirimleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz ve yıllar içinde yazılımda kullanıcı önerilerine göre sayısız iyileştirme yaptık. Seasonality Core'da eksik olan bir şey varsa, bunu duymak isteriz! Geri bildiriminizi destek e-postamıza gönderin.
Özellikleri

  • ABD içinde daha yüksek çözünürlüklü radar
  • ABD dışında iyileştirilmiş radar kapsamı
  • Kişisel hava istasyonlarını destekleme
  • Hava durumu saatleri ve uyarıları
  • Daha da esnek bir arayüz
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.76 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.