Anasayfa » PD (Progressive Downloader) 5.3 Mac İndir
İnternet Araçları

PD (Progressive Downloader) 5.3 Mac İndir


Hakkında

PD (Aşamalı İndirici) güçlü ve esnek bir indirme yöneticisidir
Özellikleri

* HTTP(S), FTP, FTPS ve SFTP(SSH) protokollerini destekler. * Otomatik özgeçmiş indirmeleri. Herhangi bir kesintiye uğrayan indirme, sisteminiz uyandığında veya uygulama yeniden başlatıldığında otomatik olarak devam ettirilecektir. * Çoklu iş parçacığı indirmeleri. Uygulama, indirme işlemini daha hızlı hale getirmek için dosyanın farklı bölümlerini aynı anda indirir. * Sıra yöneticisi. İndirme önceliğini değiştirerek indirmelerinizin sırasını kontrol edin. * Ayna arama. En hızlı olanı almak için aynı dosyanın farklı konumlarını otomatik olarak arayın. * Akıllı sürükle ve bırak. İndirmek için uygulama rozeti üzerindeki köprüler içeren metnin bir bölümünü sürükleyip bırakın. Benzer bir işlemi herhangi bir metin veya html dosyası ile de yapabilirsiniz. * FTP, FTPS ve SFTP tarayıcısı. Dosyaları çift tıklatarak veya sürükle ve bırak yöntemiyle tarayın ve indirin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.