Anasayfa » Markster 2.12.9 mac
İnternet Araçları

Markster 2.12.9 mac


Hakkında

Markster, internet yer imlerinizi merkezi bir mağazada tutar. Markster kullanıcıları, tarayıcıda Yer İmleri Çubuğu veya Yer İmleri Menüsüne ulaşmak yerine daha önce kaydettikleri bir yer imini ziyaret etmek veya yeni bir yer imi eklemek istediklerinde, Markster’ın Kayan Menüsünü getirirler.

İnsanlar Markster’ı şu nedenlerle kullanır:

Web tarayıcılarında/tarayıcılarında bulunan dahili yer imi olanakları (Yer İmleri Çubuğu, Yer İmleri Menüsü, Sık Kullanılanlar Çubuğu, vb.) özellik beklentilerini karşılamıyor.

Birden fazla web tarayıcısı kullanırlar ve tüm yer imlerini, tarayıcıların dahili yer imi olanaklarını birlikte senkronize etmek yerine, web tarayıcılarından bağımsız olarak ayrı bir uygulamada tutmayı tercih ederler.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.11 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.