Anasayfa » PDF Checkpoint 1.9.19 Mac
PDF - Belge

PDF Checkpoint 1.9.19 Mac


Hakkında

PDF Checkpoint ile iş akışını otomatikleştirerek PDF iş akışını otomatikleştirin, görüntü olarak dışa aktarın, renkleri dönüştürün, bölün ve boyutunu azaltın. PDF dosyaları Preflight Preflight profillerini kullanarak hızlıca çoklu PDF dosyaları, belgeler, renk uzayları, resimler, meta veriler ve diğer nitelikler hakkında güçlü ve ayrıntılı bilgileri ön kontrol edin. Renkleri dönüştürün ve görüntüleri optimize edin PDF dosyalarını seçilen bir renk profiline dönüştürün (örneğin RGB PDF dosyalarını CMYK'ye dönüştürün). Görüntüleri sıkıştırın ve PDF dosyasının boyutunu azaltmak için bunları belirli bir çözünürlükte indirin. Preflight sonuçlarına göre dosyaları yönlendirin PDF Checkpoint, PDF'leri otomatik olarak ön kontrol işleminden sonra başarı ve hata klasörlerine taşıyabilir ve her dosya için bir ön kontrol raporu kaydedebilir. PDF'yi dışarı aktarın Toplu  görüntüler olarak dışa aktar RGB, CMYK veya Gri Tonlamalı olarak TIFF, JPEG, PNG, GIF veya BMP gibi PDF dosyalarını dışa aktarın. Resmin çözünürlüğünü ve sayfa ölçeğini belirtin. PDF'yi tek tek sayfalara ayırın  Birden fazla PDF dosyasını otomatik  olarak tek sayfalı belgelere böl . Tüm dosyaları ya da sadece ön fareyi başarıyla geçenleri işleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.