PDF - Belge

PDF Reader Pro 2.7.1.1 MacOS


Hakkında

PDF Reader Pro 2.7.1.1, tüm belge ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir PDF güç merkezidir. Ek Açıklama, Düzenleme, Form doldurma, OCR, Dönüştürme, Oluşturma, İmzalama, Yer imi ekleme ve PDF dosyalarınızı koruma gibi sağlam özellikler üzerine inşa edilen PDF Reader Pro, PDF dosyalarınız arasında manevra yapmanızı sağlar.

PDF Reader Pro daha da fazlasını sunar – PDF’lerde metin düzenleyin, birden çok belgeyi birleştirin ve birleştirin, PDF’nizi birkaç dosyaya bölün, başka bir PDF’den sayfa ekleyin, PDF’yi Word’e dönüştürün ve diğer Microsoft Office® formatları. Sadece PDF’lerinizi taşıyın ve Sunum Modu altında sunumlarınızı hazırlayın, daha hafif PDF’lerle iş zahmetsiz ve daha üretken hale gelir!

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.12 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.