Anasayfa » Easy Video Converter Pro 2.3 MacOS
Dönüştürücü

Easy Video Converter Pro 2.3 MacOS


Hakkında

Easy Video Converter Pro, en iyi video dönüştürme aracıdır. Neredeyse tüm ses ve video formatlarını Apple cihazlarında oynatılabilecek formatta kullanabilir. Dosyanızı video dönüştürücüye sürükleyin, kolayca önceden ayarlanmış bir çıktı seçin ve dönüştür 'ü tıklayın. Seçilebilecek başka seçenek yok, mesleki beceri gerektirmiyor. Ancak, içe aktarma dosyasını çıktı biçimine göre en yüksek kalitede eşleştirerek akıllıca analiz edebilirsiniz. Toplu dönüştürme desteklenir. HEVC (H.265) kodlayıcı oluşturulmuş durumdayken, dosyaları daha yüksek kalitede ve daha küçük boyutta dönüştürür. Bununla, aynı kalitede ve daha küçük boyutta 4K formatını kolayca dönüştürebilirsiniz.
Özellikleri

Video formatı: asf, avc, avi, avr, avs, dv, DVR, f4v, film şeridi, FLV, gsm, GXF, m2ts, m4v, mkv, MLP, mod, mov, mpc, mpeg, mpg, mp4, mts, mv mvi, fındık, nuf, rm, rmvb, swf, tod, tp, web, web, wmv, xmv, 3gp, 3g2   Ses formatı:  aAC, aC3, aIFF, aif, aifc, amr, 3ga, simian, au, caf dts, ea, EAC3, flac, mp3, wma, mka, ogg, mp2, mp1, m4a, wav
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.