Anasayfa » Performance Index 64 Pro 4.2.6 Mac
Araçlar- Çeşitli

Performance Index 64 Pro 4.2.6 Mac


Hakkında

Performance Index 64 uygulaması, Mac'inizi diğer macOS aygıtlarıyla karşılaştırmak ve farklı yapılandırmaların performans ve verimliliğini değerlendirmek için tasarlanmıştır. 64 bit sistemden bahsettiğimiz için, Apple tarafından geleneksel bir birim olarak tasarlanan ilk 64 bit bilgisayarı aldık - ilk kez Temmuz 2003'te Steve Jobs tarafından piyasaya sürülen efsanevi Power Mac G5. PowerPC işlemcilerle güçlendirilen Power Mac G5 o kadar etkili ve enerji açısından verimliydi ki, 2003 sonbaharında bir grup hevesli öğrenci, bu tür 1100 masaüstü bilgisayarla birleştirilmiş System X süper bilgisayarını tanıttı. Bu süper bilgisayar, TOP-500 sıralamasında üçüncü sırada yer alarak gerçek bir teknolojik atılım haline geldi. Günümüzde böyle bir sonuç imkansız olacaktır. 1100 en iyi 64-bit masaüstü bilgisayardan oluşan benzer bir yapılandırmayı birleştirseydik, ortaya çıkan süper bilgisayar dünya sıralamasında İLK-100'e bile dahil olmazdı. Uygulamamızın yardımıyla, Mac'inizin ne kadar efsanevi Power Mac G5 içerdiğini öğrenebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluğu: macOS 10.15 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

684 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.