Anasayfa » Initiater Pro 1.0.5 Mac
Araçlar- Çeşitli

Initiater Pro 1.0.5 Mac


Hakkında

Metin ve Grafikleri Yakalayın! Verimliliğinizi bir sonraki seviyeye yükseltin! Initiater, Mac bilgisayarınızın ekranındaki düzenlenebilir olmayan metinleri ayıklayan ve tanıyan, kullanımı kolay küçük bir macOS OCR (Optik Karakter Tanıma) uygulamasıdır. Ekstra bir özellik olarak, grafik dosyalarını düzenlenebilir metne dönüştürebilir. Başlatıcı, menü çubuğunda yaşayan küçük bir uygulamadır, ihtiyacınız olduğunda erişilebilir. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve resimlerinizden, taranmış belgelerinizden ve hatta videolarınızdan metin çıkarmayı kolaylaştırır. Daha önce yerleşik bir Mac ekran yakalama uygulaması veya başka bir ekran görüntüsü uygulaması kullandıysanız, Iitiater ile çalışmak sizin için zor değil. Görüntünün, fotoğrafın, belgenin veya ekrandaki herhangi bir şeyin herhangi bir bölümünü fareyle seçin; uygulama bu seçim içindeki herhangi bir metni işleyecek ve tanıyacaktır. Ekranın yakalanan kısmı ve o alandaki herhangi bir metnin olması anında tanınır ve panoya kopyalanır veya küçük bir pencerede gösterilir. Metin bölümü içeren ekran görüntüleri, düzenlenebilir metin dosyalarına dönüştürün veya metin olarak yapıştırabileceğiniz panoya kopyalayın. Ya da sadece seçilen parçayı bir görüntü dosyası olarak kaydedin. Ayrıca uygulama, PNG, JPG, JPEG, BMP, TIFF ve PSD dosyalarından metin tanımayı ve bunları düz metne dönüştürmeyi destekler. Tüm dönüştürme ve ekran görüntüleri yalnızca cihazınızda güvenli bir şekilde yapılır, resimlerinizin veya metinlerinizin hiçbiri buluttaki herhangi bir üçüncü taraf hizmete gönderilmez. Bu uygulamanın OCR motoru veya başka herhangi bir özelliği, işlevi işlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Gizliliğe önem verenler için güvenli optik karakter tanıma veya ekran görüntüsü çözümü. Uygulama herhangi bir kullanıcının verisini toplamaz.
Özellikleri

  • Bir ekran alanı alın
  • Metni tanıyın - panoya kopyalayın veya metin dosyası olarak kaydedin
  • Ekran görüntüsünü resim dosyası olarak kaydet
  • Grafik dosyalarından metin tanıma
  • Menü çubuğu uygulaması olarak çalışan ultra hafif uygulama
  • Yerel olarak Apple M1 ve Intel işlemcilerde çalışır
  • Cihazda OCR Teknolojisi, internet bağlantısı gerekmez
  • Anında metin tanıma. Dosyaları ağa yüklemeye gerek yok
  • macOS Catalina'yı çalıştırma: Yalnızca İngilizce desteklenir
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.