Anasayfa » PhoneRescue for iOS 3.7.2 (20190214) Mac
Dosya Kurtarma

PhoneRescue for iOS 3.7.2 (20190214) Mac


Hakkında

Saklanan fotoğrafların, kısa mesajların, çağrı kaydının veya iPhone ile ilgili diğer hayati bilgilerin hatalı şekilde silinmesi hayatınızdaki bir felaket olabilir. Bu nedenle, tüm medyanızı değerli kayıp ya da metin verilerinizi tekrar elinize almayı vaat eden PhoneRescue ürünümüzü sunuyoruz. Teşekkürler modu iDevice'den kurtarın, PhoneRescue, iOS cihazından bağımsız olarak, cihazınızdaki verileri ve önemli dosyaları kurtarmanın güvenli ve güvenilir bir yolunu bulabilir. PhoneRescue ayrıca zor ve çaresiz durumlarda bulunduğunuzda size yardımcı olur. Örneğin, cihaz kötü bir şekilde hasar gördü veya bilgisayar tarafından tanınamadı, ya da biz hala çalma modunu çaldık iTunes Yedekleme'den yardımcı olacaktır. Burada her şey, aygıtı bilgisayarınıza bağlamadan gerçekleşir. Ayrıca, Rulo, Fotoğraf Yayını ve kalıcı olarak kaybolduğuna inandığı sesli postalarda kaldırılan içerik, şifreli olmasına rağmen iTunes yedeklemesinden de kurtarılabilir. Uygulanabilir bir Apple cihazınız yoksa iTunes'un bir yedeği yoksa ne olur? Şimdi PhoneRescue, iCloud yedeklemesinden kurtarmanın yolunu kullanarak sizin için harikalar yaratıyor. İCloud'da depolanan verilerin hızlı bir şekilde taranmasıyla PhoneRescue, önceki yedeklemeyi iCloud'a indirebilir ve istediğiniz içeriği birkaç tıklamayla geri yükleyebilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.