Anasayfa » PhoneRescue for Android 3.7.0 (20190214)
Dosya Kurtarma

PhoneRescue for Android 3.7.0 (20190214)


Hakkında

Kelimenin tam anlamıyla tüm Android, Samsung, Huawei, LG, Google veya piyasadaki herhangi bir üretici cihazını kapsayan PhoneRescue, sizi başlangıçtaki tüm felaketlerden kurtarabilir. Kayıp veri ve dosyaları en yüksek başarı oranına göre kurtardığınızdan emin olarak, her bir telefon ve tablete dayalı özelleştirilmiş teknolojiler benimser.
Özellikleri

- Merkezli telefonunuz ve tabletinizdeki verileri ve dosyaları en yüksek başarı oranına göre  kurtarmanıza yardımcı olur - Kayıp / silinmiş kişileri, arama kayıtlarını, takvimleri vb. Kurtarın, anında kullanmak üzere doğrudan Android cihazınıza gönderir  - Tüm telefon / tabletleri kapsar Samsung, Huawei, Sony, HTC, Google, LG, Motorola, OnePlus ve daha fazlası dahil olmak üzere Android OS 4.0 ve üstü ile  - Kayıp içeriğinizi tarar ve tanımlar, ancak Android cihazınızdan ilk defa göz açıp kapayıncaya kadar kök ve soykırım olmadan değer verir. eye  - Mesajlar, fotoğraflar, kişiler ve WhatsApp ve Line kayıtları dahil olmak üzere ekler de dahil olmak üzere en sık kullanılan 13 veri türünü  kurtarın . - Kayıp / silinmiş içeriği birkaç basit tıklamayla, karmaşık ek adımlar olmadan kurtarın - şifre kilitleme ekranını unuttuğunuzda ekranın kilidini kaldırmanıza yardımcı olur ve Android cihazınızda tüm verilerin değişmemesini sağlar
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.